Oczyszczanie powietrza – ulga w alergii

0
Oczyszczanie powietrza

Codzienne życie alergika, zwłaszcza w okresie pylenia roślin potrafi być naprawdę męczące. Katar sienny, łzawiące oczy, podrażnienie układu oddechowego… Jak zapewnić osobie ze skłonnością do alergii miejsce wolne od substancji uczulających? Filtr powietrza do domu, czyli domowy oczyszczacz powietrza, powinien pomóc! Nowoczesne oczyszczacze powietrza umożliwiają skuteczne i intensywne filtrowanie powietrza w pomieszczeniu, usuwając z niego kurz i roztocza, cząsteczki pyłów, szkodliwe gazy i inne substancje mające negatywny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie nie tylko alergików, ale wszystkich ludzi. Jaki oczyszczacz powietrza do domu wybrać?

Oczyszczacz powietrza – jaki wybrać do domu?

0
Oczyszczacz powietrza

Najlepszy oczyszczacz powietrza to urządzenie, które w pełni skutecznie usuwa zanieczyszczenia w Twoim domu. Sprzęt tego typu powinien być dostosowany do rozmiarów pomieszczenia, by w pełni wykorzystać jego wydajność. Smog, kurz i pyłki mogą poważnie wpływać na codzienny komfort – rozwiązaniem na te problemy jest odpowiednio dobrany oczyszczacz powietrza. Jaki wybrać sprzęt, by zadbać o zdrowie i wygodne funkcjonowanie?

Czy do wnętrza mieszkania lepiej wybrać rolety w kasecie czy rolety mini?

0
rolety

Rolety to bardzo popularny rodzaj osłon okiennych. Doskonale sprawdzają się we wszystkich rodzajach pomieszczeń, w których służą nie tylko do ochrony przed nadmiarem słońca, ale także jako element nowoczesnego wystroju. Poznaj dwa najpopularniejsze typy, wyróżnione ze względu na ich konstrukcję, i dowiedz się, które z nich najlepiej sprawdzą się w twoim domu.

Różne typy rolet

Aby mówić o roletach, warto na początek wspomnieć, iż na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tych osłon okiennych. Poszczególne typy można wyróżnić ze względu na kilka czynników, takich jak między innymi rodzaj montażu, sposób konstrukcji wałka rolety lub wygląd.

Każdy z typów rolet wyróżnia się na tle innych swoimi własnymi zaletami. Z tego względu powinny być dobierane bardzo indywidualnie, by pozwalały na uzyskanie maksymalnego dopasowania do danego wnętrza, ale też były w nim jak najbardziej funkcjonalne. Z tego względu często w jednym domu warto wykorzystać ich kilka typów, odpowiednio rozmieszczając w poszczególnych pokojach czy kuchni.

Szeroki wybór różnorodnych rolet, które sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu, można znaleźć pod adresem https://rolety24.net/. Sprawdź, które z nich będą dla ciebie najlepsze i poznaj bliżej dwa wytypowane przez nas rodzaje.

Rolety standard

Wśród najpopularniejszych typów znajdują się rolety standard, posiadające klasyczną budowę z kasetą, osłaniającą rolkę. Dzięki takiej konstrukcji, po zwinięciu rolety chowa się ona do kasety, a na oknie widoczna jest tylko niewielka, elegancka listwa.

Rolety standard zapewniają dzięki temu doskonałą ochronę przed zabrudzeniem czy przypadkowym zniszczeniem. W efekcie materiał dłużej pozostaje także jednolity kolorystycznie, bez przebarwionego paska, który mógłby z czasem znależć się na nieosłoniętej rolecie w wyniku oddziaływania światła na tę jedną jej część.

Rolety standard często wyposażone są również w klasyczne prowadnice, które zabezpieczają roletę przed odstawaniem od okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu jej prowadzenie jest także bardzo bezpieczne i stabilne.

Rolety mini

Alternatywą dla klasycznych rolet standrad są rolety mini, których konstrukcja opiera się na wykorzystaniu jak najmniejszej ilości elementów. Pozbawione zostały zarówno klasycznych prowadnic, jak i kasety, dzięki czemu odznaczają się bardzo prostym, minimalistycznym wyglądem. Idealnie sprawdzają się w przypadku okien, przy których nie ma zbyt wiele miejsca, na przykład z powodu pobliskiej ściany, w kierunku której otwiera się skrzydło. Dzięki roletom mini nie ma obawy, iż ściana zostanie uderzona podczas otwierania.

Jednocześnie, rolety mini posiadają bardzo delikatne żyłki, które pomagają w utrzymaniu materiału na miejscu. Dzięki temu również nie odstają od okna, nawet podczas jego uchylania.

Które lepiej wybrać?

Wybór pomiędzy klasycznymi roletami a roletami mini powinien zostać rozstrzygnięty na podstawie ich najważniejszych zalet. Jeśli zależy ci na jak najabrdziej prostym wyglądzie okna i niewielkiej przestrzeni, jaką zajmie roleta, powinieneś wybrać wersję mini. Jeśli z kolei preferujesz rozwiązanie, które zapewni większą ochronę materiału, wybierz roletę standard.

Jedzenie słodyczy u dzieci – czy jest nie wskazane?

0
Słodycze u dzieci
Fot.: pexels.com

Słodycze to przekąska która potrafi skusić każdego, a dziecko kusi najbardziej. Czy powinniśmy dzieciom zabraniać jeść słodycze? Czy jedzenie słodyczy u dzieci jest nie wskazane?

Przeczytaj też: http://www.bydgoszczinaczej.pl/slodycze-dla-dzieci-zabraniac-czy-nie/

Uzależnienie od słodyczy u dzieci

Od różnego rodzaju słodyczy można uzależnić się tak samo, jak od innych groźnych używek. Cukier który jest w nich zawarty jest bardzo uzależniający. Ważne jest, aby podkreślić, że im młodszy organizm tym bardziej podatny na uzależnienia. W przypadku dzieci niebezpiecznym uzależnieniem są właśnie słodycze. Jedzenie słodyczy u dzieci w nadmiarze może w konsekwencji prowadzić do otyłości i różnych chorób, takich jak cukrzyca, czy zaburzenia pracy żołądka i jelit. Organizm dziecka jest na etapie rozwoju, a więc powinniśmy o niego należycie dbać. Jeżeli dziecko za często sięga po słodycze powinien być to dla nas ostrzegawczy sygnał, aby jedzenie słodyczy u dziecka zminimalizować.

Wszystko z umiarem

Przede wszystkim warto podkreślić, że absolutne zabranianie jedzenia słodyczy również nie jest dobrym rozwiązaniem, tym bardziej jeżeli rówieśnicy mają taką możliwość, aby jeść to co słodkie. Warto jednak dziecku wskazać, które słodycze są tymi „lepszymi”. Na przykład czekolada ma w sobie duży zasób magnezu, który jest także potrzebny. To nie oznacza też, że dziecko nie może jeść innego rodzaju słodyczy. To te najbardziej kolorowe i wymyślne kuszą najbardziej, ale także są o wiele bardziej niezdrowe. Jeżeli jednak dziecko będzie sięgało po takie słodycze tylko od święta, przy okazji urodzin, swoich czy kogoś, na jakiejś uroczystości, czy przy rodzinnym wyjeździe, to nie jest to powód do paniki. Najważniejsze aby kontrolować jedzenie słodyczy u dzieci. Nie straćmy czujności, bo dzieci szybko się zorientują i zaczną podbierać słodycze i jeść po kryjomu, a to jest bardzo zły znak. Pozwólmy czasem zjeść tą słodycz i przy tym uświadamiać dziecko, jakie konsekwencje niesie za sobą częste jedzenie słodyczy.

Zdrowe słodycze

Jeżeli nasze dziecko należy do tych, które uwielbiają słodkości, warto pokazać im, że są również zdrowsze wersje tych słodyczy, które lubi najbardziej. Możemy z dzieckiem zrobić pyszny deser, który zamiast standardowego cukru będzie składał się ze słodkich owoców. Jest to świetna propozycja nie tylko dla najmłodszych. Dziecko które bardzo lubi słodycze powinniśmy również zacząć odzwyczajać od cukru na co dzień, zastępować go na przykład miodem.

Zobacz też: http://dominikum.pl/tablet-dla-dziecka-kupic-czy-jednak-nie/

Branża spożywcza na słodko – nadzienia cukiernicze i wsady owocowe

0
Branża spożywcza na słodko

Eurohansa to toruński zakład wytwarzający półprodukty owocowe i smakowe, wykorzystywane w branży spożywczej. Rodzinna firma z 30-letnim doświadczeniem to producent, który z zaangażowaniem zaspokaja potrzeby przemysłu mleczarskiego, piekarniczo-cukierniczego i lodziarskiego. Jakie przysmaki powstają przy użyciu wsadów owocowych i nadzień cukierniczych Eurohansa?

Produkty mleczarskie

Dwieście kompozycji smakowych dostępnych w ofercie Eurohansa stwarza ogromne możliwości dla branży mleczarskiej. Jogurty, desery, napoje, serki i twarogi to produkty, które chętnie spożywane są przez klientów w wersji owocowej.

Coraz częściej pojawiają się też deserowe dodatki, takie jak czekoladowe, waniliowe, kawowe, karmelowe lub kokosowe. Asortyment uwzględnia również wsady owocowe „light” bez cukru, wsady BIO słodzone cukrem trzcinowym oraz koszerne.

Lody

Nadzienia cukiernicze znajdują też zastosowanie w produkcji lodów. Eurohansa produkuje wsady owocowe i inne, przeznaczone do lodów mlecznych, sorbetów oraz lodów wegańskich.

Praliny, tabliczki czekoladowe, cukierki

Kolejną odsłoną przepysznych wsadów są nadzienia do pralin, batonów i innych czekoladowych wyrobów. Aby spełniać swoją rolę na linii produkcyjnej, są odpowiedniej lepkości i konsystencji. Najchętniej wybierane smaki nadzienia do pralin to: karmelowy, adwokatowy, czekoladowy oraz wsady owocowe: truskawkowy, wiśniowy i malinowy.

Nadzienia cukiernicze

Także wypieki cukierniczo-piekarskie wymagają użycia słodkich dodatków. Ciasto kruche, biszkoptowe, drożdżowe, francuskie – każde z nich lubi towarzystwo nadzień cukierniczych, owocowych lub kremowych.

W zależności od zapotrzebowania, na stronie https://www.eurohansa.pl/ można dobrać właściwie nadzienie do ciast, tortów, drożdżówek i pączków. Inne nadzienia stosuje się np. do świeżo wyrabianych ciastek, a inne do ciast mrożonych.

Wsady i nadzienia Eurohansa

Oferta Eurohansa to nie tylko klasyczne nadzienia do ciast, wsady owocowe do jogurtów i sosy do lodów. To również podążanie za nowoczesnymi trendami i potrzebami konsumentów – to tutaj powstają nietypowe połączenia smaków, wsady z rzadkich owoców, produkty ekologiczne i dietetyczne. Proponowane nadzienia wykonuje się z wysokiej jakości surowców, z zachowaniem surowych norm bezpieczeństwa.

Trzy rzeczy, które warto wiedzieć produktach przeciw kleszczom dla psów

0
kleszcz

Odpowiednia ochrona czworonoga przed kleszczami jest bardzo ważna, dlatego każdy właściciel powinien mieć chociaż podstawową wiedzę w tej kwestii. Zabezpieczenie psa w sezonie na żadne krwi pasożyty może pomóc w uniknięciu wielu nieprzyjemnych dolegliwości i groźnych chorób odkleszczowych. Dowiedz się, jak prawidłowo dobrać produkty przeciw kleszczom dla psów.

Obroża, krople czy spray?

W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, jaka forma ochrony sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnego psa. Najczęściej właściciele sięgają po obroże przeciw kleszczom, które mogą dodatkowo zabezpieczać przed pchłami. Sporą zaletą tego typu produktów jest ich i długie działanie, które może utrzymywać się nawet do kilku miesięcy. Ponadto kąpiel nie osłabi działania obroży, jeśli oczywiście zdejmie się ją przed myciem psa.

Sporą popularnością na stronie https://petcentrum.pl/ cieszą się również krople i spraye. Kropelki aplikuje się w konkretnym miejscu na skórze psa (zazwyczaj w okolicach karku), natomiast spray rozpyla się na powierzchni skóry z lekko odgarniętą sierścią. Takie specyfiki zaczynają działać zazwyczaj w ciągu 24-48 h i zapewniają ochronę przez około miesiąc. Na rynku dostępne są obroże, krople i spraye wodoodporne.

Działanie produktów przeciw kleszczom

Nie istnieją produkty, które byłyby w stanie całkowicie zapobiec pojawieniu się kleszczy na skórze psa. Wiele z nich może jednak odstraszyć pasożyty i przez to zminimalizować ryzyko inwazji, co może być istotne w przypadku częstych spacerów do lasów i na łąki. Ponadto popularne obroże, krople i spraye ze sklepu PetCentrum.pl często dobrze radzą sobie z usuwaniem obecnych na skórze psa kleszczy, zabijając je w ciągu maksymalnie dwóch dni od zastosowania produktu.

Warto wiedzieć, że w przypadku obroży substancje odstraszające lub zabijające kleszcze ciągle i stopniowo rozprzestrzeniają się po sierści i skórze zwierzaka. Oznacza to, że ochrona nie obejmuje jedynie okolicy szyi. Z kolei krople i spraye często nie zabezpieczają przed przyczepieniem się kleszcza do skóry, ale powodują jego śmierć i odpadnięcie. Czasami konieczne może być delikatne strzepnięcie martwego kleszcza z sierści psa.

Przeciwwskazania do stosowania

Choć substancje obecne w środkach przeciw kleszczom są szkodliwe dla pasożytów, to nie stwarzają zagrożenia dla samego psa. Są również bezpieczne dla ludzi, należy jednak nieco uważać w przypadku dzieci, które mogą przenieść produkt do jamy ustnej po dotknięciu zwierzaka. Ponadto należy upewnić się, że pies nie ma alergii na składniki obecne w obroży, kroplach lub sprayu.

Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku suczek w ciąży i okresie karmienia, ponieważ większość produktów przeciw kleszczom może być dla nich szkodliwa. Ponadto nie należy stosować ochrony przed kleszczami u zwierząt chorych i w okresie rekonwalescencji. Bardzo istotne jest także dopasowanie środków do wieku i wagi psa – ma to szczególne znaczenie w przypadku szczeniąt i psów masie ciała mniejszej niż 2 kg.

Gdzie kupić eleganckie buty na każdą okazję?

0
eleganckie buty

Odpowiednio dobrane obuwie to oznaka stylu i szyku. Jednak jak wybrać najlepsze rozwiązania na rynku? W niniejszym poradniku dowiesz się, który sklep wyróżnia się interesującą ofertą i na co należy zwrócić uwagę podczas zakupów. Poznaj szczegółowe informacje i sięgnij po rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

Wybierz dobry sklep 

Dziś coraz więcej osób kupuje różnego rodzaju produkty w internecie. I nie inaczej jest w przypadku obuwia. Komfort takiego rozwiązania jest niezaprzeczalny. Należy tylko zapoznać się z ofertą na stronie, wybrać interesujące buty czy akcesoria i złożyć zamówienie. Wcześniej warto jednak przeanalizować kilka ważnych kryteriów. Dzięki temu z łatwością wybierzesz rozwiązanie dopasowane do osobistych potrzeb.

  • Opinie klientów – na pewno warto wybierać sklepy, które cieszą się pozytywnymi ocenami wśród klientów. Wówczas nie musimy martwić się o jakość produktów czy czas dostawy.
  • Fachowa obsługa – kupujmy u prawdziwych profesjonalistów, którzy poznali wszystkie tajniki branży i mogą zaproponować modne obuwie.
  • Szeroka oferta – zachęcamy do kupowania w sklepach, w których znajdziemy obuwie o różnych stylach, rozmiarach i kolorach. 
  • Wygoda – kupujmy na stronach, na których zamieszczono dokładne opisy produktów oraz szczegółowe zdjęcia. Ponadto proces składania zamówień powinien być prosty i intuicyjny nawet dla początkujących użytkowników.

Gdzie zatem warto udać się na zakupy? Wystarczy odwiedzić stronę sklepu internetowego Patine. Z tej interesującej oferty skorzystało już wielu wymagających klientów, którzy zawsze stawiają na najlepsze propozycje.

Wiele możliwości 

Asortyment produktów dostępnych w sklepie Patine jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Wszystkie artykuły wyróżniają się kapitalną jakością i pochodzą od uznanych marek. Niesłabnącą popularnością cieszą się klasyczne derby dostępne na stronie https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-derby. Ponadto znajdziesz tu wiele innych rodzajów obuwia, skarpetki garniturowe, paski, krawaty, poszetki i akcesoria. Oczywiście oferta jest stale poszerzana, dzięki czemu wszyscy wielbiciele nowości znajdą tu rozwiązania dopasowane do osobistych potrzeb. Na słowa uznania zasługują również atrakcyjne ceny. Wszystko to sprawia, że każdego dnia na stronę sklepu zagląda tak wielu klientów. Dołącz do nich i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Dlaczego warto?

Wybór odpowiedniego obuwia, które wyróżnia się atrakcyjnym designem oraz wysoką wytrzymałością to nie lada wyzwanie. Jednak sklep internetowy Patine to miejsce, które gromadzi prawdziwych profesjonalistów. Dzięki temu każdy klient zawsze może liczyć na udane zakupy. Indywidualne podejście oraz cenne wskazówki ekspertów to atuty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Skorzystaj z oferty i przekonaj się, że zakupy butów mogą być czystą przyjemnością. 

Propozycje filmowe dla kobiet dostępne w serwisach VOD

0
najlepsze filmy dla kobiety
fot. Pexels.com

Każda z kobiet ma swój gust. Szczególnie jeśli chodzi o wybór filmów i seriali. Jakie filmowe propozycje mogą znaleźć panie na popularnych serwisach VOD?

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/filmy-dla-kobiet-vod/

Serwisy VOD

Serwisy oferujące filmy na żądanie cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Platformy takie jak Netflix, HBO czy rodzimy Player osiągnęły ogromny sukces, ponieważ oferują elastyczne rozwiązania zaspokajające różnorodne gusta odbiorców oraz gwarantujące dostępność filmów i seriali bez względu na porę dnia.

Propozycje filmów dla kobiet

W świecie, w którym pandemia dyktuje zasady, propozycje dostępne w serwisach VOD są najlepszą formą rozrywki dla kobiet. W jakiś sposób zastępują czas, który normalnie by poświęciły na wyjście z koleżanką do kina czy na kawę. Jaki babski film warto obejrzeć? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wartych uwagi.

  • Wonder Woman – dla fanek świata superbohaterów. Film opowiada o księżniczce Amazonek posiadającej nadprzyrodzone moce. Jej przeznaczeniem jest pokonanie boga wojny, który chce zniszczyć całą ludzkość. Wonder Woman jest ucieleśnieniem piękna, heroizmu i wiary w siebie. 
  • Uśmiech Mony Lizy – film inspirujący kobiety do walki ze stereotypami i o lepsze życie. Produkcja opowiada historię wykładowczyni próbującej przekonać swoje uczennice, że ich życie nie powinno się opierać jedynie na dzieciach i małżeństwie.
  • Małe kobietki – film na podstawie bestsellerowej książki Luisy May Alcott. Akcja rozgrywa się w latach 60. XIX wieku, gdzie siostry March dorastają w zdominowanym przez mężczyzn świecie. Jedna z nich musi zawalczyć o swoją pozycję w branży wydawniczej.
  • Służące – film zwracający uwagę na problemy rasizmu i równouprawnienia płci w latach 60. Produkcja opowiada historię początkującej białej pisarki, która decyduje się na przeprowadzenie kontrowersyjnych wywiadów z czarnoskórymi służącymi pracującymi w zamożnych domach.

Babskie filmy nie muszą ograniczać się jedynie do romansów i komedii romantycznych. W serwisach VOD każda z pań znajdzie coś dla siebie – od kryminałów po filmy akcji.

Zobacz także: http://dominikum.pl/seriale-dla-kobiet-na-platformie-netflix/

Idealny manicure – co musisz skompletować?

0
Idealny manicure

Wykonanie idealnej hybrydy nie jest trudne – wymaga cierpliwości, wprawy i dobrej jakości kosmetyków oraz akcesoriów. Podpowiadamy, co musisz skompletować, by zacząć przygodę z tym rodzajem stylizacji paznokci. Skompletuj akcesoria i nadaj swoim paznokciom niezwykłego wyglądu.

Akcesoria niezbędne do wykonania manicure

Każda metoda manicure wymaga nie tylko wprawy i czasu, ale też odpowiednich akcesoriów – musisz skompletować nie tylko odpowiednie lakiery, ale również inne przedmioty. Potrzebne będą m.in. waciki bezpyłowe, pilniki, blok polerski, aceton do hybrydy albo wielofunkcyjna frezarka, lampa UV lub LED o odpowiedniej mocy, cleaner (odtłuszczacz), drewniane patyczki do odsuwania skórek, a także baza oraz top. Przyjrzyjmy się bliżej wybranym z nich.

Aceton do hybrydy

Podstawowym produktem do usunięcia hybryd jest aceton – pozwala szybko zdjąć lakier hybrydowy. Ważne, by wybrać dobrej jakości kosmetyk, w pełni bezpieczny dla paznokci, ale też o wysokiej skuteczności mimo delikatnego działania.

Do usunięcia hybrydy służy również praktyczna frezarka o szerokim zastosowaniu – można nią też skrócić i wymodelować płytkę paznokcia. Aceton do hybryd szybko rozpuszcza poszczególne warstwy lakieru oraz innych kosmetyków odpowiednie zdjęcie poprzedniego lakieru to niezwykle ważny etap każdego manicure.

Cleaner do hybrydy

Z kolei cleaner do hybrydy, czyli odtłuszczacz, pozwala na sprawne oczyszczenie płytki paznokciowej. To również jeden z podstawowych preparatów, niezbędnych do wykonania paznokci hybrydowych, żelowych lub akrylowych. Wpływa na trwałość stylizacji oraz jej wygląd.

Kosmetyk służy do odtłuszczania płytki paznokcia przed rozpoczęciem manicure, ale także do usuwania warstwy dyspersyjnej, powstałej w wyniku utwardzenia lakierów hybrydowych czy topów hybrydowych. Do wyboru są różne rodzaje cleanerów – dobór odpowiedniego do własnych preferencji i stanu paznokci jest kluczem do sukcesu.

Baza i top do hybrydy

Baza i top do hybrydy to kolejne niezbędne produkty do przygotowania perfekcyjnej stylizacji. Bez tego duetu nie można przygotować stylizacji hybrydowej – kosmetyki te należy starannie nałożyć i utwardzić w lampie, a zagwarantują stylizacji około 3 tygodni trwałości.

Baza stanowi podkład pod hybrydę i chroni płytkę paznokcia, z kolei top nadaje paznokciom blasku albo eleganckiego matowego wykończenia, w zależności od wyboru konkretnego produktu i efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybór produktów jest ogromny, nowością jest m.in. baza witaminowa, która będzie dobrym wyborem dla osób o zniszczonej płytce paznokciowej.

Rajstopy, legginsy, podkolanówki, skarpety – czyli akcesoria, które zdobią kobiece nogi zimą

0
Rajstopy

Szczególnie mężczyźni dziwią się, że kobieca szafa jest tak obszerna. A tu nie ma co się dziwić. W związku z tym, że od damskiej części ludzkości oczekuje się reprezentacyjnego wyglądu, to i zapas różnego rodzaju odzieży musi być rozbudowany. Do tego dochodzą jeszcze akcesoria odzieżowe. Dzisiaj skupimy się na tych, które zdobią i chronią kobiece nogi w okresie jesienno-zimowym. Bohaterami artykułu będą zatem: rajstopy, legginsy, podkolanówki i skarpetki.

Rajstopy

W miesiącach jesienno-zimowych trudno obejść się bez rajstop. Zakrywają dolną część kobiecego ciała, przez co są świetnym zabezpieczeniem przed chłodem. Co istotne, rajstopy to nie tylko ochrona, ale również niezwykła ozdoba. Oczywiście jeśli wybierzemy dobrej jakości produkt pończoszniczy. 

Z całą pewnością godne polecenia są produkty polskiej firmy Noq by Knittex, która od lat wyznacza trendy w branży. Oferta zimowych rajstop dostępna jest pod adresem internetowym: https://noq.com.pl/kategoria-produktu/kobieta/rajstopy/rajstopy-zimowe/. Każdy artykuł charakteryzuje się efektownym wyglądem oraz wysoką odpornością na uszkodzenia.

Noq by Knittex potwierdza, że zimowe rajstopy wcale nie muszą być nudne. Z powodzeniem dobierzemy tutaj egzemplarze pasujące zarówno do eleganckich, jak i casualowych sukienek i spódnic. W opcji są rajstopy w wielu wersjach grubościowych. Wybór obejmuje rajstopy gładkie, wzorzyste, półprzezroczyste, świecące, rajstopy połączone z koronką. W kolekcji są wyroby w najpopularniejszych kolorach (w tym: czarne, szare, białe, brązowe).

Legginsy

Alternatywą dla rajstop są damskie legginsy. Noq by Knittex proponuje mocno kryjące, wygodne i komfortowe artykuły, które posiadają właściwości wyszczuplające. Kobieca noga jest w nich wysmuklona i wygląda atrakcyjnie. Legginsy idealnie nadają się do tuniki lub dłuższego swetra albo koszuli wiązanej w pasie.

Na chłodniejsze dni, na pewno przydadzą się czarne legginsy z ociepleniem (thermo leggins). Zostały one wykonane z mikrofibry, a wewnątrz posiadają polar. Są niezwykle ciepłe i mocno kryjące. Pasują zarówno do botków, jak i długich kozaków. Niektóre panie wkładają je także do szpilek.

Podkolanówki

Popularnym wśród pań produktem są podkolanówki. Jak sama nazwa wskazuje, osłaniają one stopę oraz część nogi znajdującą się pod kolanem. Wybierane są zazwyczaj do spodni. W związku z tym, że sięgają wysoko, wyglądają estetycznie nawet, gdy podciągnie się nam nogawka.

Załodze firmy Noq by Knittex zależy, aby podkolanówki spełniały nie tylko funkcje praktyczne, ale także pięknie prezentowały się na kobiecej nodze. Katalog produktów obejmuje: podkolanówki gładkie, podkolanówki wzorzyste i podkolanówki funkcyjne. Dużym zainteresowaniem cieszą się podkolanówki z niewidoczną częścią palcową oraz podkolanówki z bawełnianą podeszwą. Każdy z modeli dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Skarpetki

Skarpetki uważane są za typowo letni element garderoby. Prawda jest jednak taka, że nie ma przeszkód, aby zakładać je także jesienią i zimą.  Za ich pomocą można stworzyć naprawdę ciekawą stylizację.

Wachlarz produktów Noq by Knittex obejmuje skarpetki i stopki bawełniane, skarpetki wzorzyste, skarpetki i stopki gładkie oraz skarpetki funkcyjne. Efekt wow otrzymamy wkładając skarpetki typu kabaretki z motywem kwiatowym, z błyszczącymi kamyczkami lub kokardką. Zimowe stroje mogą być także urozmaicone efektowymi skarpetkami w cętki, serduszka lub kropki.

ZOBACZ TEŻ