5 pomysłów na prezent na roczek dla chłopca

Wybierasz się na pierwsze urodziny? To ważny moment zarówno dla dziecka, jak i gości, którzy je świętują. Jaki prezent na roczek dla chłopca wybrać? Co może sprawdzić się na pierwsze urodziny? Poznaj nasze propozycje!

Pierwsze urodziny – prezent na roczek dla chłopca

Przed Tobą wybór prezentu na roczek? Zastanawiasz się, jaki prezent na roczek dla chłopca może sprawdzić się najlepiej? Możesz wybrać zarówno coś praktycznego, jak naczynia dla malucha i kubek niekapek, zapas pieluszek czy zestaw do mycia zębów. Inna opcja to ciekawe akcesoria do pokoju, ubranka czy rozwojowe zabawki. Poznaj nasze top 5 prezentów na roczek dla chłopca!

Prezent na roczek dla chłopca – co wybrać?

Planujesz zakup prezentu na roczek? Nie wiesz, co wybrać i co może najbardziej spodobać się rocznemu dziecku? Sprawdź nasze pomysły na niebanalne prezenty na roczek i wybierz coś, co spodoba się maluchowi! Zobacz, jakie akcesoria i zabawki znajdziesz w 5.10.15. – https://www.51015kids.eu/dziecko/zabawki. Możesz liczyć na szeroki przekrój zabawek dla dzieci w różnym wieku, a także akcesoria do domu i ubrania dla całej rodziny.

  • Zabawki sensoryczne, tablica manipulacyjna

Takie zabawki pozwalają na stymulowanie rozwoju poznawczego i fizycznego dziecka. Wymagają skupienia uwagi i przebiegu szeregu procesu poznawczych, zapewniając przy tym frajdę i zajęcie na długie minuty. Przykładem zabawki sensorycznej jest sorter, który pozwala ćwiczyć chwyt, rozwijać myślenie przyczynowo skutkowe, a także poznawać nowe kolory i kształty poprzez dopasowywanie klocków i innych elementów do otworów w sorterze. Sortery mogą mieć szereg ciekawych wypustek, labiryntów, kół zębatych czy karuzeli, wzbudzając ciekawość dziecka. Inna opcja to tablica manipulacyjna z rozmaitymi kształtami, materiałami i fakturami, które stymulują rozwój poznawczy i manualny dziecka. Ciekawą opcją są także puzzle, wieże czy klocki sensoryczne. Te propozycje to nie tylko ciekawe zabawki, ale także akcesoria wspierające rozwój dziecka.

  • Drewniany rowerek, jeździk, pchacz

To zdecydowany klasyk, który świetnie sprawdza się jako prezent na roczek. Możesz postawić na dobrej jakości, solidny drewniany rowerek na trzech kółkach, niewielki jeździk czy pchacz. Takie zabawki angażują motorykę dużą i można korzystać z nich zarówno w domu, jak i na dworze. Nawet jeśli dziecko nie skorzysta z nich od razu, z pewnością przydadzą się w przyszłości.

  • Huśtawka

Możesz postawić na dekoracyjną, materiałową huśtawkę do mieszkania lub wybrać drewniany czy plastikowy model idealny na zewnątrz. To prezent na roczek, który z pewnością dostarczy sporo frajdy i uśmiechu.

  • Interaktywne zabawki

Sprawdzonym rozwiązaniem na prezent na roczek dla chłopca czy dziewczynki są zabawki interaktywne, które angażują dziecko słuchowo, poznawczo i motorycznie. Maluch może słuchać poleceń czy historyjek zabawki i wchodzić z nią w interakcje. Taki rodzaj zabawek pozwala na naukę pierwszych słówek, dotyczących przykładowo otaczających dziecko przedmiotów. Zabawki interaktywne pozwalają stymulować zmysł wzroku, słuchu i dotyku.

  • Tory samochodowe

Drewniane tory samochodowe to świetny pomysł na prezent na roczek dla chłopca. Budowanie ciekawych tras, garaży i puszczanie samochodzików to często zabawa na długie godziny dla wszystkich dzieci, które kochają resoraki.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here