Atrakcje na wesele

Ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu, a samo wesele ma być zwieńczeniem tej podniosłej uroczystości. Zapraszani są goście, którzy mają się weselić z miłości nowożeńców, a huczna zabawa ma zapewniać im dostatnie życie. Co ciekawe, dzisiaj nie wystarczy już tylko dobre jedzenie i świetna kapela, dzięki której parkiet będzie zapełniony do białego rana. Konieczne są dodatkowe atrakcje, które są już wręcz standardem. Bez nich współczesne wesele może nie spotkać się z pozytywnym odbiorem zaproszonych.

Warto zaskakiwać gości, ale atrakcje zawsze mają się podobać Młodej Parze. Dobrze jest patrzeć na współczesne trendy, jednak to uroczystość na cześć nowożeńców i to oni w tej kwestii mają decydujące zdanie.

Popularne atrakcje weselna

Pomijając wspomnianą już kapelę, która serwuje skoczne kawałki czy wodzireja, który zachęca weselników do zabawy, należy zorganizować dodatki, które będą zaskoczeniem, ale wpłyną również na jeszcze lepsze humory wszystkich biorących udział w weselu. Tradycją jest już fotobudka. Warszawa i inne duże miasta w Polsce dysponują wystarczającą ofertą tego rodzaju atrakcji, dzięki czemu każdy chętny bez problemu może ją zamówić. Fotobudka pozwala wykonać naturalne, spontaniczne, prześmieszne fotki weselników, które stają się przecież świetną pamiątką na długie lata. Ci, którzy proponują jej wynajem na godziny, bardzo często oferują też zabawne gadżety, dzięki którym wykonywane zdjęcia będą jeszcze ciekawsze.

Nowożeńcy coraz częściej stawiają też na romantyczne atrakcje, takie jak pokaz sztucznych ogni, puszczanie lampionów albo gołębi symbolizujących miłość. Popularne są też specjalne pokazy artystyczne, na przykład taneczne, prezentacja rozmaitych doświadczeń, pokazy akrobatyczne albo magików. Tutaj panuje całkowita dowolność.

Warto również zaskoczyć gości najlepszej jakości jedzeniem. Minęły już czasy, w których na weselu królowały flaki i schabowy. Dzisiaj stawia się na nieco bardziej wykwintne menu. Na stołach pojawiają się steki, kaczka, owoce morza czy sushi. Sprawdzają się też tematyczne stoły i to nie tylko te „wiejskie”, ale też z deserami (sprawdza się czekoladowa fontanna), rozmaitymi trunkami (drinkbar) czy zdrowymi sokami – nierzadko dla gości dostępne są wyciskarki soków i cała gama owoców.

Bez względu na to, jakie dodatkowe atrakcje zostaną zapewnione weselnym gościom, ważne, by nie zapominać o tym, dlaczego najbliżsi znaleźli się na Sali, by wspólnie się bawić. Wesele to nie festyn, we wszystkim należy zachować umiar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here