Długie kolczyki, szerokie bransoletki, efektowne naszyjniki oraz duże pierścionki to najpopularniejsze w tym sezonie trendy, które należy wziąć pod uwagę, wybierając biżuterię karnawałową. Minimalistyczne, skromne bibeloty lepiej schować do pudełka. Tej zimy liczy się przede wszystkim rozmiar i rozmach, a najlepszym dodatkiem do sukienki karnawałowej będzie spektakularna biżuteria w rozmiarze XXL.

W opozycji do minimalizmu

W propozycjach biżuterii na karnawał nie brakuje kamieni szlachetnych, kryształów oraz pereł o pokaźnych rozmiarach. Trend, w którym dominują efektowne błyskotki XXL, został nazwany „statement jewellery”. To kierunek, który stoi w opozycji do drobnej i minimalistycznej biżuterii, a jego zadaniem jest subtelne podkreślenie wyglądu – to idealna propozycja dla pań, które lubią zwracać na siebie uwagę za pośrednictwem dodatków. „Statement jewellery” świetnie komponuje się z subtelnym makijażem oraz kreacją w stonowanych barwach – to perfekcyjne połączenie zarówno na wystawny, karnawałowy bal, jak i skromne, zimowe przyjęcie.

Kolczyki z przepychem

Duże, bogato zdobione kolczyki, najlepiej noszone nie do pary, to modowy hit tego sezonu. To propozycja karnawałowej biżuterii która jest na tyle wyrazista, że nie wymaga żadnych innych dodatków. By efekt był bardziej spektakularny, kolczyki sięgające do ramion, bogato zdobione kamieniami, dobrze jest przemieszać z minimalistycznymi egzemplarzami tego rodzaju dodatku. Najlepszym tłem do takiej biżuterii na karnawał będzie welurowa lub aksamitna kreacja.

Wystawne kamienie

Dobrą propozycją biżuterii do sukienki karnawałowej są pierścionki. Jakie modele najlepiej wybierać? W tym sezonie, proste i minimalistyczne obrączki zostały wyparte przez różnokolorowe, bogato zdobione modele, które przykuwają wzrok pokaźnych rozmiarów kamieniami. Tego rodzaju pierścionki oraz inną biżuterię karnawałową można znaleźć na tej stronie: https://touspolska.pl/bizuteria. Kamienie, perły oraz motywy zwierzęce na pierścionkach, na pewno zrobią furorę na balu.

Efektowny naszyjnik – nie tylko do sukienki

Najlepszy dodatek do karnawałowej sukienki z dekoltem to oczywiście naszyjnik. W tym sezonie najmodniejsze są delikatne łańcuszki z dużą ilością różnokolorowych, efektownych kamieni. Warto sięgać również po grube wisiory i chokery – złote lub srebrne obręcze najlepiej będą wyglądać na minimalistycznym tle. Co ważne, taką biżuterię można nosić nie tylko do sukienki karnawałowej, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by za jej pomocą ozdobić zimową opaskę czy czapkę.

W tym sezonie, biżuteria do sukienki karnawałowej musi być przede wszystkim efektowna. Bogato zdobione naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki powinny mienić się przeróżnymi kolorami. Główną cechą biżuterii karnawałowej jest jej pokaźny rozmiar, wyróżniający się na tle całej stylizacji. Tego rodzaju spektakularne dodatki, najlepiej łączyć z welurowymi i aksamitnymi kreacjami, które doskonale wyeksponują zdobioną kamieniami biżuterię.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here