Okres od maja do września to przede wszystkim czas wzmożonych urlopów. Pogoda sprzyja wycieczkom zarówno tym jednodniowym, jak i znacznie dłuższym wojażom. Ale czy ciężarna może podróżować samolotem? Otóż większość specjalistów nie odradza wypraw samolotem zwłaszcza w drugim trymestrze. Zanim jednak przyszła mama zdecyduje się na wycieczkę samolotem powinna przemyśleć, czy siedzenie w jednym miejscu przez kilka godzin lotu będzie dla niej wygodne. Niektóre kobiety źle reagują na skoki ciśnienia w kabinie, a także stres jaki pojawia się u niektórych osób podróżujących tym środkiem komunikacji. Najbezpieczniej przez zakupem bilety na samolot skonsultować szczegóły swojej wyprawy z lekarzem prowadzącym.
Wakacje z alergią: co pyli w czerwcu i lipcu? Alergia to temat bliski dla tysiącom osób. Wiosna i lato to ciężkie miesiące, gdyż to wtedy wszystkie drzewa, rośliny, kwiaty kwitną i pylą powodując na przykład kłopoty z oddychaniem. W czerwcu uprzykrzać nam będą życie pyłki traw i pokrzywy, a w lipcu lipa i komosa.
Niezależnie od pory roku wielu ludziom towarzyszą kłopoty ze spaniem. Często zdarza się, że mimo intensywnego dnia, uprawiania sportu, dużej aktywności podczas której nasz organizm wydaje się być zmęczony- to gdy przytulamy głowę do poduszki nie możemy zasnąć. Problemy ze spaniem – jak rozpoznać bezsenność? O bezsenności możemy przeczytać bardzo dużo na stronach internetowych specjalnych poradników o zdrowiu. Warto porównać swoje objawy z tymi przedstawionymi w artykułach, lecz zanim sięgniemy na własną rękę po lekarstwa- koniecznie umówmy się wcześniej do lekarza.

http://www.psfs.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here