Cielaki mięsne

Prowadząc gospodarstwo ze zwierzętami, każdy hodowca pragnie, by jego zwierzęta zdrowo i szybko rosły. Pochodzenie i jakość cielaków mięsnych odgrywa niebagatelne znacznie w dalszej hodowli. Co warto wiedzieć podczas wyboru odpowiednich cieląt mięsnych? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Sprawdzone źródło cieląt mięsnych kluczem do osiągnięcia sukcesu

By móc cieszyć się zdrowym wzrostem zwierząt hodowlanych, najważniejszym jest wybór odpowiedniego dostawcy. Przedsiębiorstwo https://www.rogofarm.pl/pl to lider na rynku o ugruntowanej pozycji. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży sprawia, że sprzedawane cielęta mięsne i ich dalsza hodowla  nie sprawia hodowcom problemów i dostarcza ogromnej satysfakcji. Do wyboru przyszli hodowcy mają zarówno jałoszki, jak i byczki. Należy zaznaczyć, że sprzedaż byczków odbywa się pod kontrolą weterynaryjną. Przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych i małe gospodarstwa, jak i duże przedsiębiorstwa rolne. Nie musimy także martwić się o transport zwierząt – firma zapewnia dostarczenie zwierząt, a transport odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów dotyczących przewozu.

Najlepsze cielęta mięsne – jakość ma znaczenie.

By móc cieszyć się szybkim wzrostem zwierząt, należy postawić na cielęta najwyżej jakości. Najczęściej wybierane typy to MM, NCB, jak również HF. To starannie wyselekcjonowane sztuki cieląt, które są gwarancją poprawnego, naturalnego i szybkiego przyrostu masy. Dobra zdrowotność cielaczków zaoszczędzi hodowcom sporej ilości problemów, ograniczy straty i będzie prostą drogą do osiągnięcia zysku.

Podczas wyboru cieląt mięsnych warto zadbać o to, by zwierzęta posiadały aktualne badania weterynaryjne, co będzie potwierdzeniem zdrowia i najwyższej jakości. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wyboru konkretnych cieląt mięsnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Ogromna część polskich i europejskich gospodarstw rolnych ukierunkowana jest na hodowlę zwierząt mięsnych. Warto zatem postawić na najwyższą jakość i komfortową hodowlę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here