Elementy stroju kąpielowego, które podkreślą Twoje atuty

Zawsze czekamy na letnie miesiące, by móc zażywać upragnionych kąpieli słonecznych. Chcemy także w te dni wyglądać jak najlepiej i nie przejmować się nienagannymi sylwetkami pań na ręcznikach obok, dlatego też najlepszym sposobem na to nie jest katorżnicza pogoń za ideałem, a dobranie odpowiedniego, komfortowego stroju kąpielowego. Niestety nie zawsze wybierając sklepy internetowe w celu zakupu stroju kąpielowego możemy liczyć na poradę stylisty, koleżanki czy siostry, czy w takim kroju nasza sylwetka będzie prezentowała się dobrze. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miniporadnik o tym, jak dobrać krój do rodzaju naszej figury, bądź które z nich uwydatnią nasze największe atuty. 

Strój jednoczęściowy i wysoki stan – dla kogo?

Stroje składające się z jednej części są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet o sylwetce typu jabłuszko, czyli posiadające większy brzuszek. Materiał pomiędzy górą a dołem z powodzeniem może go zakrywać, a gdy dobierzemy fason, który ma w tym miejscu dodatkowe marszczenia, to będzie to strzał w dziesiątkę. Model nie będzie opinał się w tym miejscu i nie będzie przykuwał uwagi do brzuszka. Jednak, gdy tylko mamy ochotę na zmianę lub chcemy opalić nieco więcej powierzchni ciała, to możemy wybrać strój dwuczęściowy, jednak z wysokim stanem – czyli nieco wyższym dołem, by również mógł on przykryć nasze niedoskonałości. 

Ważne jest także, by dobrać odpowiedni rozmiar – nie mogą one w żaden sposób uwydatniać wałeczków oraz by majtki miały szeroką, wyprofilowaną, elastyczną i komfortową gumkę. Ukryć brzuch pragną także kobety w ciąży – stąd też luźny krój stroju jednoczęściowego będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. 

Trójkątne miseczki tylko dla małych biustów?

Niekoniecznie. Obecnie trójkątne miseczki cieszą się swoją niezwykłą popularnością, ponieważ zasłaniają nieco mniej niż standardowe miseczki. Dzięki tej modzie stają się one także bardziej dostosowane do większych rozmiarów, przez co bardziej podtrzymują biust za pomocą wkładek, usztywnień, czy też grubszego, porządniejszego materiału. 

Stroje kąpielowe mogą posłużyć nam na lata, a nie tylko na jeden sezon, dlatego też powinniśmy wybierać sklepy sprawdzone, renomowane, świadczące najwyższą jakość usług. To właśnie w nich znajdziemy stroje, które na pierwszy rzut oka mogą być skromne, jednak będą doskonale definiować naszą sylwetkę.

W kwiaty czy gładkie?

Obecnie największym trendem wakacyjnym są kolory neonowe – jednak nie każda z nas chce aż tak bardzo wyróżniać się z tłumu i zwracać na siebie uwagę. Stąd też gdy tylko mamy ochotę na plażową elegancję, powinnyśmy wybierać klasyczne, jednolite stroje, w czerni, czerwieni bądź granacie, a gdy już się nieco opalimy, możemy postawić na jaśniejsze kolory – np. biel, która doskonale podkreśla opaleniznę. 

Bardzo często klientki obawiają się tego koloru, by nie wyglądał on z daleka jak bielizna, jednak delikatny, np. bardzo modny, wężowy wzór powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Przepiękne i zarazem wytworne są również stroje w kwiaty – doskonale podkreślają one urodę i kobiecość, a przy okazji można dzięki nim łączyć wiele kolorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here