Fryzury ślubne krótkie włosy|

Dzień ślubu dla kobiety powinien być dniem, w którym nie powinna martwić się o swoją wygodę, lub długotrwałe zabiegi z włosami. Najlepszym rozwiązaniem, które zapewni spokój przez całą ceremonię, będzie odpowiednia fryzura ślubna – krótkie włosy. Wbrew pozorom jest to rozwiązanie bardzo eleganckie, a ponadto wygodne. Do takiej fryzury z łatwością możemy dodać świeże kwiaty, fascynatory, woalkę, biżuterię, lub nawet klasyczne rozwiązanie – welon.

Bardzo często zachodzi relacja fryzura ślubna – krótkie włosy. Dzieje się to dlatego, iż takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne dla kobiety – włosy nie plączą się, a fryzura bez problemu utrzymuje się całe wesele. Fryzura ślubna z krótkich włosów kojarzy nam się przede wszystkim z wizerunkiem niskiej, smukłej kobiety, która uwielbia łamać schematy. Takie fryzury mogą z łatwością wyszczuplić zarówno twarz, jak i całą sylwetkę. Dzięki krótkim fryzurom pojawia się wrażenie wydłużonej szyi.

Kobiety noszące krótkie fryzury to, potocznie mówiąc, chłopczyce. Moda ta pojawiła się we Francji w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Obecnie takie fryzury nawiązują do przedwojennego stylu salonów, lub są też odzwierciedleniem nowego trendu (np. bowl-cut). Obecnie na topie są fryzury ślubne – krótkie włosy, z dużą grzywką z przodu.

Jednakże, zdecydowanie częściej kobiety decydują się na krótkie, rozpuszczone włosy. Dzięki temu niemal automatycznie z kobiety wydobywa się jej naturalny urok. Królują oczywiście fale, loki oraz proste kosmyki – dobór odpowiedniej fryzury to już kwestia indywidualna każdej kobiety. Przy odpowiednim pokręceniu cienkie kosmyki mogą złapać nieco więcej objętości, a dodając do tego jeszcze elementy dekoracyjne (np. opaska lub tiara), można być pewnym, że wszelkie spojrzenia będą zwrócone ku Pannie Młodej, która będzie wabić spojrzenia wszystkich gości, a Młody Pan będzie pękał z dumy, widząc swą piękną małżonkę.

http://www.enjoythelittlethings.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułModna męska fryzura
Następny artykułNajlepszy tusz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here