Fryzury włosy średnie

W roku 2018 włosy o średniej długości będą najpopularniejsze. Na wybiegach, między innymi u Calivina Luo, Paco Rabanne czy Givenchy, królują fryzury z prostą grzywką nie dłuższe niż do ramion. Jakiej twarzy pasuje taka fryzura? Praktycznie każdy kształt twarzy jest odpowiedni dla włosów średnich, jednak muszą one być odpowiednio obcięte i wystylizowane, by podkreślić atuty konkretnego typu twarzy. Aby uzyskać pożądany efekt, najlepiej wybrać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Fryzury z włosów średnich dla kształtów twarzy

Dla twarzy kwadratowej zaleca się włosy średnio mocno pocieniowane, tak, aby kosmyki nachodziły delikatnie na policzki. Twarz okrągła doskonale będzie wyglądać, kiedy do średniej długości włosów doda się asymetryczną grzywkę. Twarz podłuża znakomicie prezentować się będzie zarówno z włosami lokowanymi jak i prostymi, najlepiej z grzywką zasłaniającą wysokie czoło. Największy wybór ma twarz owalna, do której pasuje praktycznie każda fryzura. Najkorzystniej jednak wygląda z włosami lekko falowanymi i przedziałkiem po jednej stronie.

Rodzaje fryzur średnich

Najpopularniejszym cięciem dla włosów średnich w tym sezonie będzie postrzępiona grzywka, która opada na brwi, jest zaczesana na bok lub też sięga tylko do połowy czoła. Najpopularniejsze kolory to platynowe blondy oraz odcienie orzechowego brązu.
Jeśli chodzi o rodzaje cięć, to wciąż najpopularniejszy będzie long bob – włosy krótsze z tyłu, a dłuższe z przodu, najczęściej lekko pofalowane. Często wybieranym cięciem jest również blunt bob, gdzie włosy są równej długości i sięgają do ramion, przedziałek jest na środku, a fryzura jest idealnie prosta. Bardzo często przy blunt bobie zobaczymy równą, prostą i długą grzywkę.
Z poprzedniego sezonu pozostały również wszelkiego rodzaju warkocze sploty włosów, najlepiej połączone z naturalnym skrętem. Włosy średnie doskonale prezentują się także w różnego typu balejażach, farbowaniach typu ombre oraz sombre, gdzie końcówki włosów są jaśniejsze niż góra, a przejście między odcieniami płynne.

http://www.jami-jami.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLokówko prostownica
Następny artykułZagęszczanie rzęs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here