magazyn

Polska cieszy się dużym zainteresowaniem wśród firm oraz deweloperów szukających dobrych lokalizacji. Popularnością cieszą się nawet powierzchnie magazynowe w Szczecinie, nie tylko w Warszawie albo Łodzi. Znaczenie zyskują nawet te najsłabiej rozwinięte części Polski – jak właśnie Szczecin. Szczegóły poniżej.

Wynajem magazynu – Szczecin

Województwo zachodniopomorskie to nieduży rynek logistyczny i przemysłowy, ale zyskujący rosnące zainteresowanie. Do tej pory największy jest rynek warszawki oraz łódzki, ale Polska ogólnie staje się coraz ważniejsza w tej branży – hale produkcyjne i magazyny w Szczecinie i okolicy są stosunkowo niedrogie, a mają wiele plusów. Poza tym położenie miasta sprawia, że coraz więcej deweloperów planuje tu zrealizować różne nowoczesne inwestycje pod różną działalność.

Lokalizacja ma duży potencjał i zapewnia wiele korzyści, m.in. przystępne stawki najmu, możliwości transportu morskiego, drogowego i rzecznego. Dla wielu firm zaletą mogą też być związki gospodarcze z Niemcami oraz Skandynawią.

Magazyny w Szczecinie – duży wybór

Przyjrzyjmy się wybranym inwestycjom jak hale produkcyjne oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Szczecin wcale nie jest pod tym względem ubogi.

7R City Flex. Jednym z nowoczesnych obiektów w Szczecinie jest 7R City Flex. Jego lokalizacja pozwala na dobre połączenie komunikacyjne z centrum, ale także wygodny dojazd do autostrady A6. Takie położenie zapewnia szybkość logistyki. To dobra propozycja również dla firm, które potrzebują niedużych magazynów (od 8 do 15 tys. m2) w pobliżu centrum Szczecina.

Prologis Park Szczecin. Nowoczesna inwestycja obejmuje cztery budynki o łącznej powierzchni około 100 000 m2. Znajduje się ona na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Zaletą inwestycji jest m.in. jej lokalizacja – od centrum Szczecina Prologis Park znajduje się w odległości około 35 km, a od granicy z Niemcami dzieli go 40 km. Tyko 300 m od inwestycji biegnie droga ekspresowa S3, 7 km od niej znajduje się lotnisko, a ok. 70 km dzieli park magazynowy od portu w Świnoujściu.

Mapletree Park Szczecin. Kolejna inwestycja w Goleniowskim Parku Przemysłowym – Goleniów to bardzo popularna i pożądana lokalizacja przez firmy z branży magazynowej. To nowoczesny park magazynowy położony w pobliżu drogi ekspresowej S3, która łączy się z autostradą A6, a także 35 km od centrum miasta. Oferuje – w zależności od potrzeb – powierzchnie pod działalność magazynową, ale i lekką produkcję. Dostępna powierzchnia magazynowa wynosi tu 41 600 mkw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here