Internet jest źródłem wielu informacji i porad zarówno tych profesjonalnych i dobrze przygotowanych, jak i takich, które nikomu nie są potrzebne. W sieci znajdziemy mnóstwo portali tematycznych zgłębiających wiedzę z danego zakresu. Z postępem technologii również medycyna sięgnęła do Internetu i często właśnie tam znajdziemy potrzebne nam porady specjalistów, a także poznamy ciekawe sposoby, by walczyć z chorobami lub jak ich unikać.
„Odwodnienie organizmu – jak do niego nie dopuścić?” to tylko jeden z tematów, jakie znajdują się na tego typu stronach. Wielu do tego typu porad podchodzi sceptycznie jako, że nigdy nie mamy pewności czy ten, który udziela nam ich w rzeczywistości jest szanowanym lekarzem czy zwykłym internautą czerpiącym z naszej naiwności. Prawda jest taka, że postępu nikt nie zatrzyma i z pewnością w przyszłości również medycyna przejdzie do Internetu. To w nim będziemy wizytować lekarza i to on powie nam co nam dolega.
Cierpisz na zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego? – komputer powie Ci jakie ćwiczenia powinieneś wykonywać i jaką dietę stosować. Właśnie wybił 36. tydzień ciąży? – Oto w jaki sposób powinnaś przygotować się na poród i co zrobić by przebiegł on możliwie jak najbardziej komfortowo. Wszystkie odpowiedzi na nasze pytania znajdziemy w sieci, a nastąpi to wcale nie za sto lat, ale już niedługo. Obecnie wdraża się do sprzedaży zegarki monitorujące stan zdrowia ich właściciela, a rynek mobilny zasypywany jest aplikacjami medycznymi. Okaże się, że nie zdążymy się zorientować, gdy zaczniemy siadać przed własnym laptopem, by wyleczyć przeziębienie.

http://www.gadzinowski.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here