Jak leczyć kaca?

Wiele osób często uczestnicy w hucznych, zakrapianych alkoholem imprezach kończących się upojeniem alkoholowym, a następnego dnia budzi ogromnym kacem.
Gdy rankiem budzimy się z ogromnym bólem głowy zastanawiamy się co na kaca wziąć, aby poczuć się lepiej.
Najpopularniejszym sposobem na męczącego kaca jest przede wszystkim spożywanie dużej ilości wody, dzięki czemu możemy wypłukać resztki alkoholu ze swego organizmu.Dzięki tym płynom, choć równie często zalecane są elektrolity, nasze nerki mogą szybciej przefiltrować krew oraz wydalić alkohol z organizmu.
Idealne na kaca są również tabletki o działaniu przeciwbólowym. Najbardziej skuteczna jest aspiryna, która w znacznym stopniu minimalizuje uciążliwe bóle migrenowe. Wiele osób poleca też witaminę C, która to znacznie przyśpiesza odtrucie alkoholowe. Ponadto wydaje się, że każdy pijący mężczyzna słyszał, że następnego dnia po zakrapianej libacji warto napić się soku z kwaszonej kapusty lub soku z kiszonych ogórków. Ponadto warto sięgnąć po sok pomidorowy lub buraczany. Otóż obecne w sokach mikroelementy wyrównują braki elektrolitów w organizmie. Naturalne soki warto spożywać na czczo, gdyż wówczas można w szybki sposób ugasić palące pragnienie. Zatrucie alkoholem może też oznaczać problemy gastryczne, w związku z czym wypicie szklanki soku z kapusty czy ogórków ureguluje zniszczoną przez trunki florę bakteryjną.
Ponadto na zatrucie alkoholowe dobre są również napoje zawierające kofeinę, warto więc sięgnąć po sprawdzą przez wielu smakoszy cola – colę.

http://www.alebutik.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułConverse damskie
Następny artykułWkoło nas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here