Biust nie jest Twoim atutem. Natura nie obdarzyła Cię pełnym biustem. Zastanawiasz się co możesz na to poradzić. Nie martw się, jak to mówią małe jest piękny, a niedużych rozmiarów piersi mają sporo atutów, które możesz wykorzystać. Mały biust znacznie dłużej zachowuje jędrność i później się starzeje więc dłużej będziesz się cieszyć jego świetnym wyglądem. Nieduży rozmiar piersi pozwala także na noszenie wielu rzeczy, na które nie mogą sobie pozwolić panie z większymi piersiami. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wygodniej się uprawia sport mając właśnie niewielki biust.

Jak optycznie powiększyć biust?

 

Poza tym są sposoby na małe piersi, które optycznie powiększają biust bez chirurgiczne ingerencji. Jeśli więc zależy Ci na tym aby Twój biust wydał się większy przede wszystkim postaw na odpowiedni stanik. Doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju push-upy oraz biustonosze typu bardotka, które nie tylko powiększą ale też podniosą biust. W celu dobrania odpowiedniego biustonosza najlepiej wybrać do doświadczonej brafitterki. Jest ona prawdziwym ekspertem od staników i doskonale wie jak dobrać odpowiedni do każdego biustu i typu sylwetki.

Jeśli chcesz optycznie powiększyć biust stawiaj na górne części ubioru na których dużo się dzieje. Wszelkie marszczenia, drapowania oraz falbany powiększą wizualnie Twój biust. Kieszenie na wysokości piersi są Twoim sprzymierzeńcem. Wybieraj bluzki czy topy w duże motywy graficzne oraz w poziome paski czy wielkie grochy. Te wzory powiększają. Zdecydowanie lepsze dla Ciebie są jasne kolory, w ciemnych mały biust zlewa się z ubraniem. Unikaj mocno obcisłych ubrań, które niepotrzebnie spłaszczają biust. Nie o taki efekt Ci chodzi. Co doskonale powiększy biust ? Wszelkie bluzki czy sukienki odcinane pod biustem. Dzięki takim ubraniom sporo zyskujesz. Wykorzystaj ich potencjał.

Zwracaj uwagę na szczegóły. Jeśli sięgasz po bluzkę koszulową to zamiast kołnierzyka wybierz stójkę. Dekolty, które są idealne dla Ciebie to szeroka i płytka łódka lub też dekolt w serek. Jako posiadaczka małych piersi możesz sobie pozwolić na przykuwające wzrok długie i wąskie dekolty sięgające nawet poniżej linii biustu.

Aby powiększyć biust nie możesz się garbić. Twoja prosta postawa jest wręcz wymagana. Garbieniem się niczego nie zyskujesz. Za to stojąc prostu uzyskujesz świetny efekt, kobiety pewnej siebie i świadomej swoich atutów.

Jak ognia unikaj wszelkiego rodzaju miękkich, nieusztywnianych biustonoszy bo one spłaszczają biust. Zapomnij o mocno dopasowanych ubraniach, zwłaszcza tych ciemnych bo w nich Twój biust po prostu zniknie. Mów nie ubraniom z małymi okrągłymi dekoltami. Gorsetowe bluzki lub te o dużych dekoltach nie są dla Ciebie.

Małe piersi to nie dramat. Stosując kilka prostych sztuczek możesz optycznie powiększyć biust o nawet dwa rozmiary. Sięgaj po wszystkie dostępne opcje. Ciesz się z tego co masz. Każda sylwetka ma swoje plusy. Wszak na piersiach świat się nie kończy. Tu nie tylko rozmiar ma znaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here