Jak wybrać basen stelażowy? Sprawdź, dlaczego warto kupić model marki Intex!

0
1396

Przenośne baseny ogrodowe cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli domów wolnostojących i działek rekreacyjnych. Dają możliwość korzystania z własnego basenu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z budową basenu murowanego.

Stelażowe baseny ogrodowe Intex – dla kogo?

Intex to znana firma specjalizująca się w produkcji  rekreacyjnych produktów pompowanych takich jak baseny ogrodowe, pontony, materace do spania i pływania oraz przydomowe SPA. W swojej ofercie ma także wiele dodatkowych akcesoriów. Stelażowe baseny Intex są świetnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o basenie w ogrodzie, lecz tradycyjny basen murowany w ich przypadku nie wchodzi w rachubę. Dla całej rodziny to doskonały sposób na relaks i ochłodzenie w upalne dni letnie. Montaż takiego basenu nie jest trudny i nie wymaga przeprowadzania skomplikowanych i czasochłonnych prac budowlanych.

Stelażowe baseny Intex – dlaczego warto?

Stelażowe baseny ogrodowe Intex dostępne w sklepie S-MUMO to inwestycja na wiele lat. Zastosowana została w nich opatentowana technologia produkcji winylu SUPER-TOUGH, dzięki czemu baseny Intex odznaczają się znakomitą trwałością i wytrzymałością. Stelaż zrobiony jest z grubych, galwanizowanych rur metalowych zapewniających całej konstrukcji dodatkowe wzmocnienie. Natomiast niecka wykonana jest włókien polipropylenowych. Omawiane baseny są przystosowane do intensywnej eksploatacji. 

Czym się kierować przy wyborze basenu?

Wybierając baseny ogrodowe Intex, należy się kierować indywidualnymi preferencjami. Wszystko zależy nie tylko od finansowych możliwości kupującego, ale również od tego, kto z basenu będzie korzystał i jakiej wielkości jest działka, na której zbiornik zostanie ustawiony. Ciekawą alternatywą może być również jedno z takich jacuzzi dmuchanych https://s-mumo.pl/dmuchane-jacuzzii,c130.html. Stelażowe baseny Intex dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, a ich kształt można dopasować do konkretnych preferencji. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w zestaw, na który oprócz zbiornika składają się rozmaite akcesoria ułatwiające korzystanie z basenu i utrzymanie go w należytej czystości. Sklep z basenami ogrodowymi – S-MUMO posiada w swojej ofercie szeroki wybór, zarówno dmuchanych jacuzzi, jak i basenów stelażowych w najróżniejszych rozmiarach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here