Zaciąganie szybkich pożyczek przez Internet, czyli tak zwanych chwilówek jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu.
Pierwszym krokiem jest wybranie firmy, która takie pożyczki oferuje. Jest ich wiele, więc wybór jest duży. W tym przypadku najlepiej zwrócić uwagę na to, aby pierwsza pożyczka byłą darmowa (RRSO 0%).
Drugi krok następuje, bo wybraniu oferty, a jest nim zalogowanie się w wybranym parabanku. Tutaj trzeba podać podstawowe dane jak imię i nazwisko, pesel, seria i nr dowodu. O to pytają wszystkie instytucje, ale czasem wymagane są dodatkowe dane jak źródło dochodu, rodzaj umowy, miesięczne obciążenia. Mogą też być bardziej szczegółowe pytania o pracodawcę i miejsce pracy, a także stanowisko, czy też o naszym dochodzie, ale nie we wszystkich chwilówkach o to pytają.
Krok trzeci to wejście w e – mail i aktywacja linku. W niektórych parabankach to już wszystko i można przejść do kolejnego etapu, a czasem dopiero po aktywacji pojawiają się kolejne rubryczki do uzupełnienia. Są to pytania wymienione wyżej.
Czwarty krok to przelew weryfikacyjny. Jest to kwota zazwyczaj jednego grosza lub 1 zł. Jeśli mamy konto w jednym z preferowanych banków to weryfikacja trwa kilka, kilkanaście minut, jeśli nie czekamy na nią zgodnie z godzinami pracy banków. Po pozytywnym przejściu weryfikacji czekamy na decyzję lub kolejny 5 krok.
W zależności od miejsca zaciągnięcia pożyczki piątym krokiem może być telefon od pracownika danej instytucji, który potwierdzi nasze dane i ewentualnie zada dodatkowe pytania. Czasami ta czynność ma miejsce przed przelewem weryfikacyjnym. A jeśli telefonu brak to przedostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję.
Szósty i ostatni krok to zapoznanie się z decyzją, której wydanie trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Informacja o wydanej decyzji zostanie wysłana na e-mail oraz przez SMS lub ewentualnie przez telefon. Jeśli jest negatywna należy spróbować w innym parabanku, jeśli pozytywna pozostaje czekać na przelew gotówki, trwa to zazwyczaj kilka/kilkanaście minut, oczywiście jeśli mamy konto w preferowanym banku, a jeśli nie to trzeba czekać tak jak na normalny przelew.
Można powiedzieć, że ostatnim i ostatecznym krokiem, z którym niektórzy mają problemy jest oddanie zaciągniętych należności.
To wszystko, nawet jeśli na to nie wygląda to wszystkie czynności można wykonać w kilkanaście minut i cieszyć się pożyczoną gotówką. W każdej chwilówce najważniejszym krokiem jest oddanie pieniędzy, bo zaniechanie tego wiąże się z konsekwencjami i oczywiście odsetkami, niestety nie małymi.

http://www.goforchange.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here