Jaką pralko-suszarkę wybrać

Zakup pralko-suszarki to inwestycja, która powinna być dobrze przemyślana. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak szczególną uwagę przyciągają nowoczesne urządzenia marek Samsung oraz Bosch. Obydwie firmy znane są z produkcji wysokiej jakości sprzętu. Zasada działania pralko-suszarek jest podobna, jednak modele Samsung WD80J5A10AW i Bosch WVG30460PL wyposażone są w dodatkowe funkcje, które ułatwią wykonywanie obowiązków domowych.

Cicha i wytrzymała pralko-suszarka Samsung WD80J5A10AW

Szybkość wirowania urządzenia to 1400 obr/min. Maksymalny załadunek w przypadku prania to 8 kg, a w przypadku suszenia 5 kg. Pralko-suszarka Samsung WD80J5A10AW wyposażona jest w ceramiczną grzałkę, której żywotność wynieść może nawet 10 lat. Dziesięcioletnim okresem gwarancji objęty jest również silnik pralko-szuszarki.
Inwerterowy silnik powoduje, że urządzenie jest niezwykle ciche, a dodatkowo nie zużywa dużo prądu.

Ciekawym sposobem wykrywania ewentualnych błędów w pralce jest system Smart Check, dzięki któremu o nieprawidłowościach dowiedzieć można się za pomocą smartfona.
Niewielkie zabrudzenia szybko usunąć można dzięki programowi szybkiego prania, a mocniejsze plamy łatwiej usunąć za pomocą funkcji Aktywna piana, czyli dodatkowego namaczania przed praniem. Aktywne bąbelki działają zmiękczająco na tkaninę i umożliwiają usunięcie nawet trudnych zabrudzeń.

Warto zwrócić uwagę również na bęben z systemem Diamond, którego wnętrze wyposażone jest w wyprofilowane otwory, chroniące ubrania przed zaciąganiem. Z tego powodu pralka dobrze sprawdzi się także w czyszczeniu delikatnych ubrań.

Bezpieczna i oszczędna pralko-suszarka Bosch WVG30460PL

Szybkość wirowania pralko-suszarki Bosch WVG30460PL to 1500 obr/min. Maksymalna pojemność w przypadku prania wynosi 7 kg, a suszenia 4 kg. Dzięki wysokim obrotom wirowania ubrania po praniu są bardziej suche. Co więcej, pranie usprawni również program szybkiego prania oraz TimePerfect. Oprócz tego z funkcją EcoPerfect oszczędzać można energię i wodę.

Urządzenie wyposażone jest w wytrzymały, indukcyjny silnik EcoSilence Drive, system kontroli wyważenia pralki, a także program ułatwiający czyszczenie bębna.

Bosch WVG30460PL posiada również program antyalergiczny, który usuwa resztki środka piorącego, tym samym minimalizując ryzyko wystąpienie reakcji uczuleniowych. Dokładne płukanie ubrań zapewni również system kontrolujący ilość piany, uruchamiający dodatkowe płukanie w przypadku zbyt dużej ilości detergentu.

Pralko-suszarka Samsung WD80J5A10AW i Bosch WVG30460PL – funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu

Pralko-suszarki doskonale sprawdzą się w niewielkich łazienkach, w których ilość miejsca jest ograniczona. Obydwa opisane modele dostępne są w podobnych wymiarach, które w niewielkim stopniu odbiegają od standardowych pralek. Cechą łączącą oba urządzenia jest również wygląd. Pralko-suszarki dostępne są w uniwersalnym, białym kolorze i współczesnym designie. Dzięki temu dobrze dopasują się do wnętrz w różnorodnej estetyce. Wygodnym rozwiązaniem są również ekrany LCD, przez które obsługa pralko-suszarki jest bardziej intuicyjna. Dodatkowo panel sterowania Samsunga WD80J5A10AW posiada blokadę rodzicielską, dzięki czemu pranie i suszenie jest maksymalnie bezpieczne, nawet gdy w domu mieszkają małe dzieci.
Zarówno Samsung, jak i Bosh posiadają klasę energetyczną A, dzięki której zaoszczędzić można pieniądze. Oprócz tego urządzenia nie mają negatywnego wpływu na środowisko.
Pełen asortyment pralko-suszarek znaleźć można na https://www.oleole.pl/pralko-suszarki.bhtml.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here