Jakie meble sprawdzą się w pokoju dziecięcym?

0
1607

Kiedy na świat ma przyjść dziecko, rodzice, w miarę możliwości, starają się stworzyć dla swojej pociechy odpowiednią przestrzeń do spania, zabawy i zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnacyjnych. Pokoik czy choćby kącik dla dziecka powinien być wyposażony rzecz jasna w łóżeczko lub kołyskę. Co poza tym powinno się w nim znaleźć?

Miejsce do spania

Podstawą kącika dla dziecka jest łóżeczko. Dla noworodka, zamiast pełnowymiarowego łóżeczka, można wybrać kołyskę lub koszyk Mojżesza. Są również dostępne na rynku niewielkie łóżeczka przystawiane do dużego łóżka rodziców, które ułatwiają mamie karmienie piersią.

W kolekcji mebli Bellamy znajdują się bardzo funkcjonalne łóżeczka, które nie tylko zapewniają wygodne miejsce do spania dla naszych pociech, ale mają też szufladę, w której można schować na przykład pościel dla dziecka. Inną propozycją z oferty mebli Bellamy jest łóżeczko-tapczanik – mebel, który rośnie wraz z dzieckiem, dlatego jego zakup jest inwestycją na lata. Łóżeczko przystosowane jest do materaca o wymiarach 140×70 cm. W komplecie znajduje się też praktyczna szuflada i barierka, którą można zdemontować, kiedy dziecko urośnie.

Komoda z przewijakiem

Meble Bellamy dwa w jednym to doskonała propozycja dla rodziców, którzy nie mają zbyt dużo miejsca w dziecięcym pokoju i potrzebują rozwiązań wielofunkcyjnych. Pojemna komoda z łatwym do zamontowania i demontażu przewijakiem, wyposażona w system mocowania do ściany będzie praktyczna w użyciu, a przy tym bezpieczna. Kiedy przewijak nie będzie już potrzebny, można go odkręcić, a wtedy mebel będzie pełnił rolę bezpiecznie zamontowanej do ściany komody.

Szafa na ubrania i nie tylko

Pojemna szafa dwudrzwiowa z szufladą w dolnej części to kolejny obowiązkowy element wyposażenia pokoju dziecka. Potrzebujesz szafy, która posiada zarówno drążki na wieszaki, jak i półki? – postaw na meble bellamy, dzięki którym masz pełną dowolność w kwestii porządkowania ubrań swojej pociechy. Producent oferujący meble Bellamy proponuje szafy, które są na tyle pojemne i uniwersalne w swojej estetyce, że posłużą one wiele lat – nie tylko niemowlakowi, ale i przedszkolakowi, a nawet uczniowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here