słuchawki do biegania

Miłośnicy biegania mają coraz łatwiej osiągać lepsze wyniki – na rynku dostępnych jest wiele narzędzi, które zdecydowanie im pomagają. Są to nowoczesne smartfony z dedykowanymi aplikacjami, opaski sportowe czy smartwatche, ale też słuchawki. Muzyka potrafi doskonale zmotywować, dlatego warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości.

Słuchawki do sportu

Dobre słuchawki do biegania, na rower, siłownię czy do uprawiania innego sportu zyskują coraz większą popularność. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk i wygodę, a dodatkowo niewiele ważą i nie wypadają z uszu – nie ma nic bardziej irytującego podczas joggingu czy jazdy na rolkach. Plusem wybranych modeli jest też Bluetooth, bo pozwala na swobodę – brak kabli zdecydowanie poprawia komfort.

Słuchawki douszne do biegania – polecane modele

Jedni preferują słuchawki nauszne do biegania, inni douszne – nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, które są lepsze, gdyż to zależy od preferencji. Słuchawki douszne do biegania czy jazdy na rowerze zapewnią bezpieczeństwo, gdyż nie izolują od innych dźwięków – można usłyszeć krzyk, samochody, tramwaj itd. Dokanałowe chronią przed hałasami z zewnątrz, ale lepiej zabrać je na bieżnię w siłowni niż trening w mieście, parku czy lesie.

Jako douszne słuchawki sportowe sprawdzą się Skullcandy Push Ultra – do ich plusów zaliczamy konstrukcję Stay Aware, która nie izoluje nas od otoczenia, długość pracy – do 6 godzin na jednym ładowaniu, a w sumie 34h wliczając zapas energii w etui, opcję Radid Charge, technologię Bluetooth, konstrukcję odporną na pot i wilgoć (standard IP67) czy wbudowany lokalizator Tile®.

Jednym z polecanych modeli dokanałowych jest też JBL Reflect Mini 2. Zapewnią świetną jakość dźwięku i widoczność  podczas biegania wieczorem lub nad ranem. po zmroku. Plusem jest też 10-godzinny czas pracy, wytrzymała konstrukcja i nakładki Freebit, które sprawiają, że słuchawki nie wypadną z uszu, co jest bardzo ważne podczas uprawiania jakiegokolwiek sportu.

Słuchawki nauszne do biegania – polecane modele

Z kolei nauszne są cięższe i mogą mimo wszystko zsunąć się z głowy podczas uprawiania sportu, ale oferują lepszą jakość dźwięku. Bezprzewodowe słuchawki nauszne do biegania Skullcandy Hesh 3 łączą najnowszą technologią i transmisję bezprzewodową Bluetooth, poza tym mają lekką budowę i składaną konstrukcję – sprawdzą się jako przystępny cenowo model do codziennego użytku, m.in. do spacerów, podróżowania czy podstawowego biegania. Miękkie gąbki dopasowują się do uszu i są niezwykle komfortowe.

Bieganie zyskuje coraz większą popularność – by zadbać o komfort, warto pamiętać nie tylko o profesjonalnych butach, ale też słuchawkach, gdyż muzyka świetnie motywuje i dodaje energii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here