Kompleksowe usługi kurierskie

Rynek usług kurierskich stale się rozszerza, a oferowane usługi zyskują coraz większą jakość, łatwość obsługi oraz atrakcyjne ceny. Choć usługi kurierskie zostały zdominowane przez znane niemal każdemu marki, warto skorzystać z usług firm mniej znanych, a oferujących ten sam, a nawet wyższy poziom usług kurierskich.

Rynek usług kurierskich jest obecnie zdominowany przez duże międzynarodowe firmy, dostarczające coraz więcej rozwiązań w zakresie swoich usług. Poprzez swoją silną pozycję na rynku, mają one niebagatelny wpływ na poziom kształtujących się w tej branży cen usług. Z perspektywy klienta warto jednak czasem skorzystać z usług firm mniej rozpoznawalnych, dzięki czemu przyczyniamy się do wzrostu konkurencji na rynku, a tym samym korzystniejszego kształtowania się cen za tego typu rozwiązania. Jedną z firm kurierskich, które warto wziąć pod uwagę, zlecając przesyłkę, jest Kurier BPS.

Kompleksowość i doświadczenie

Firma kurierska Kurier BPS oferuje kompleksowe usługi kurierskie na terenie całego kraju, a także realizuje zlecenia międzynarodowe. Zdecydowanie większa część klientów firmy pochodzi z okolic Trójmiasta, co jest z pewnością powodem mniejszej jej rozpoznawalności w innych regionach kraju. Nie mniej jednak Kurier BPS jest obecny na rynku kurierskim w naszym kraju już od ponad dwudziestu lat, trudno więc odmówić im doświadczenia w branży. 

Oferta firmy Kurier BPS skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji. Firma funkcjonuje samodzielnie na terenie Trójmiasta, zaś w pozostałych regionach kraju korzysta ze współpracy z innymi cenionymi przewoźnikami, takimi jak DPD, Fedex czy też Poczta Polska. Wyboru ostatecznego dostawcy dokonuje klient, w momencie składania i opłacenia zlecenia przewozowego. Firma oferuje przewóz paczek o różnym gabarycie, zarówno transportem samochodowym, jak i kolejowym, mając przy tym atrakcyjne ceny.

Różne rodzaje przesyłek również za granicę

Poza spedycją krajową firma Kurier BPS oferuje również przewóz paczek za granicę, do ponad 220 krajów. Przekazane zlecenia firma realizuje drogą morską lub powietrzną, zapewniając krótki czas realizacji tego typu zadań. Poza standardowymi przesyłkami krajowymi i zagranicznymi Kurier BPS oferuje również usługi specjalne – należy do nich m.in. przewóz przesyłek paletowych. 

Jest to oferta skierowana głównie do przedsiębiorców i firm, chcących przesłać jednorazowo większą ilość towaru na terenie kraju, jak również za granicę. Kurier BPS prowadzi również sprzedaż suchego lodu, pełniącego istotną rolę w transporcie artykułów wymagających niskiej temperatury. 

Jeśli więc potrzebujesz usług doświadczonego i sprawdzonego dostawcy usług kurierskich, który oferuje konkurencyjne stawki, firma Kurier BPS jest świetnym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here