Kosmetyki z kolagenem Colway – co musisz o nich wiedzieć?

0
1341

Naturalne procesy starzenia to nieodłączny element dojrzewania skóry po 25 roku życia. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest postępujące osłabienie włókien kolagenowych, które z wiekiem tracą umiejętność wymiany kolagenu, a tym samym powodują zwiotczenie skóry. Naprzeciw oczekiwaniom osób, pragnących zachować młody wygląd wychodzi polska marka kosmetyków Colway, która po raz pierwszy zastosowała unikalne odkrycie biotechnologiczne – naturalny kolagen. Na czym on polega i co warto o nim wiedzieć?

Co to jest Naturalny Kolagen – główny składnik kosmetyków Colway?

Unikalny składnik kosmetyków Colway, wyróżniający je spośród innych produktów z kolagenem, dostępnych na rynku to Naturalny Kolagen. Jest to żywe molekularne białko, którego źródłem są ryby, co czyni go najbardziej zbliżonym do kolagenu, występującego w ludzkim ciele. To właśnie ten fakt sprawia, że efekty działania kosmetyków Colway są tak spektakularne. Przełomowe odkrycie zostało dokonane przez trzech polskich chemików, M. Skrodzkiego, A Michniewicza oraz H. Kujawy, którym jako pierwszym udało się wyizolować kolagen, wykazujący aktywność biologiczny ze źródeł naturalnych, czyli rybiej skóry.

W jaki sposób kolagen z kosmetyków Colway oddziaływuje na skórę?

Cechą charakterystyczną kolagenu, występującego w kosmetykach Colway jest niezwykła bliskość jego budowy ze strukturą ludzkiego kolagenu. Molekuły w postaci 3-helis kolagenowych wiążą wodę w głębokich warstwach skóry. Stymulują w ten sposób fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu. A to w nim tkwi sekret młodości! Stanowi on bowiem prawie jedną trzecią całkowitej masy ludzkiego białka, 70% masy białek skóry, a także jest głównym składnikiem tkanki łącznej, co czyni go najważniejszym białkiem w całym organizmie. Kolagen Colway jest na dodatek jedynym “żywym” białkiem, który posiada właściwości głębokiej penetracji w głąb głębokich warstw skóry.

Jakie produkty oferuje firma Colway?

Biorąc pod uwagę to, jak istotną rolę odgrywa kolagen z ludzkim ciele, produkty firmy Colway występują pod różnymi postaciami, w zależności od potrzeb i preferencji danych osób. Tym samym w ofercie znaleźć można kosmetyki, które koncentrują się na konkretnym działaniu, takim jak:

  • Nawilżenie
  • Regeneracja
  • Ujędrnienie
  • Odżywienie
  • Odmłodzenie
  • Oczyszczanie

Wśród nich znaleźć można serum, kremy do twarzy, peelingi, kremy pod oczy, maseczki do twarzy na dzień i noc, płyny do demakijażu, szampony i odżywki do włosów, balsamy do ciała, ale także suplementy diety i o wiele, wiele więcej.

Produkty Colway – co mamy do wyboru?

Wśród kosmetyków Colway wyróżnionych zostało kilka linii produktów, które mają za zadanie ułatwić wybór właściwego kosmetyku, który w pełni pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Pierwszą i najbardziej tradycyjną jest Linia Klasyczna, polecana w kompleksowej pielęgnacji całego ciała, w skład której wchodzą kolageny, szampon i odżywka do włosów, zestaw pod oczy, żel do mycia ciała oraz chusteczki kolagenowe.

Linia diamentowa to odpowiedź na szczególne potrzeby, charakteryzuje się więc największą innowacyjnością produktów. Znajduje się w niej promotor przenikania, rutyna, koenzym Q 10, liposomalne ceramidy, hydroksyprolina oraz aktywny kolagen.

Szczególną linią jest z kolei Colway International, będący zestawem produktów, które cieszą się największym uznaniem w skali świata: Colway Hydro, AntiAge, Natural, Kolageny Natywne, Baby Care dla najmłodszych, Home Care oraz suplementy Colway.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here