Lokówko prostownica

Obecnie bardzo wiele kobiet poddaje swoje włosy codziennym stylizacjom. Niektóre wolą wygodne uczesania, jakimi są kucyki lub koki, w tym popularne w ostatnich czasach messy ban’y, a inne stawiają na naturalność i włosy rozpuszczone. Jednak niewiele jest kobiet, które mają włosy idealnie proste lub idealnie lokowane, za to wiele kobiet, które chciałyby takie włosy mieć. Posiadaczki włosów lekko falowanych lub po postu nieokiełznanych szukają rozwiązań w zakupie sprzętu do stylizacji włosów, a konkretniej mówiąc prostownicy lub lokówki. Zakup pojedynczo każdego z takich urządzeń może zdecydowanie nadszarpnąć budżet, zwłaszcza że zarówno w przypadku loków, jak i prostownicy nie warto oszczędzać. Wysoka jakość takich produktów może ochronić nasze włosy przed nadmiernym osłabieniem i wysuszeniem. Jeśli koszt zakupu obu tych urządzeń jest dla nas zbyt wysoki, a zależy nam na odmienności naszej fryzury – dobrze wyglądamy zarówno we włosach prostych, jak i lokowanych – to najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem jest lokówko – prostownica.

Cechy lokówko – prostownicy

Najwyższej jakości lokówko – prostownice, w tym BaByliss Pro, posiadają silikonowe prowadnice, które nie wyrywają włosów podczas zabiegu i mają kosmyki pod kontrolą. Duże znaczenie ma materiał z jakiego jest wykonane urządzenie. W przypadku tej firmy jest to powłoka tytanowo-turmalinowa, która jest bezpieczna dla włosów, nie niszczy ich i nie wysusza. Ważna jest również funkcja regulacji temperatury, która jest powinna być inna w przypadku włosów cienkich i inna w przypadku włosów grubych oraz w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Równie istotna dla bezpieczeństwa naszych dłoni jest końcówka z izolacją. Dodatkowo warto zakupić rękawicę fryzjerską ze specjalną powłoką, która uchroni nas przed poparzeniami i pozwoli bezpiecznie zawinąć nawet cienkie końcówki włosów.

Pielęgnacja włosów

Częste stosowanie lokówko – prostownicy i wysokie temperatury, jakie wytwarza, mogą mieć wpływ na kondycję włosów, dlatego dobrze jest używać szampony i odżywki, które mają właściwości nawilżające, regenerujące i wzmacniające.

http://www.twardyszparag.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWitaminy na włosy
Następny artykułFryzury włosy średnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here