Mężczyzna ubrany z klasą

My kobiety, bardzo często mamy problem z ubiorem naszego partnera. Dzieje się tak z prostej przyczyny – mamy odmienne wizje, zdanie na ten temat, a także pojęcie na temat wygody. Jako kobiety, dla dobrego wyglądu jesteśmy w stanie wytrzymać wiele – mężczyźni niekoniecznie, dlatego też warto wiedzieć jak połączyć dla nich wygodę z elegancją. 

Ubieranie partnera – czy to w ogóle możliwe?

Dlaczego poruszamy temat ubierania partnerów, skoro oni sami wiedzą w czym czują się najlepiej? Otóż niestety mają oni również skłonność do pracoholizmu i nie przykuwania uwagi do tego, w co się ubierają. Dlatego też w kompletowaniu garderoby pomagają im kobiety, z którymi i tak nie zawsze zgadzają się co do koncepcji ich stylizacji. By osiągnąć kompromis, warto znać podstawy męskiego ubioru, niezależnie od stylu. Przede wszystkim powinniśmy przed zakupem przygotować kilka wersji looków do wyboru, a następnie przedstawić drugiej stronie w jakich okolicznościach owe stylizacje będą mile widziane. Bardzo ekonomicznym rozwiązaniem będzie także zakupienie tzw. basiców, czyli podstaw w szafie. Należą do nich przede wszystkim uniwersalne czarne i białe podkoszulki, t-shirty, jeansy, czarne klasyczne spodnie, zapinany na guziki sweter o stonowanym kolorze, a także pulower. O podkreśleniu stylu powinny stanowić dodatki oraz pojedyncze ubrania, które wybierzecie wspólnie. 

Męski styl – jak się go nauczyć?

Każdy mężczyzna, nawet ten, który nie przywiązuje uwagi do tego co na siebie zakłada, posiada swój unikalny styl. Może to być styl klasyczny, elegancki, sportowy, nonszalancki – na jego wybór wpływa nie tylko charakter, ale także praca jaką wykonuje mężczyzna. Obserwuj jego ubiór bacznie, by móc naśladować jego wybory podczas zakupów. Oczywiście nie skupiaj się tylko i wyłącznie na ubraniach do pracy, czy też na uroczystości, ale także na mniej formalne okazje. Daj się czasem ponieść i postaw na swobodę w stylizacji swojego mężczyzny – za sprawą np. koszulki Redmond. Są one bardzo wygodne, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i prezentują się bardzo dobrze na każdej sylwetce. Możesz także w delikatny sposób spróbować wpłynąć na styl swojego partnera proponując mu np. klasyczne i podstawowe rozwiązania, o których pisaliśmy w poprzednim akapicie. Wtedy to swoją indywidualność będzie mógł podkreślać za pomocą dodatków takich jak buty, okulary, torby, czy paski, przy okazji prezentując się stylowo. 

Zakupy online jako sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy 

Zmiany w szafie kojarzą się nam ze sporym wydatkiem oraz godzinami spędzonymi w galeriach handlowych, jednak nie zawsze tak musi być. Możemy skorzystać z ofert sklepów internetowych i w wolnej chwili razem z partnerem spróbować skompletować jego garderobę. Wiąże się to nie tylko z zaoszczędzeniem mnóstwa czasu, ale również pieniędzy, ponieważ sklepy online takie jak np. VIP Brands zawsze oferują bardzo konkurencyjne ceny, rabaty lub programy lojalnościowe. W takich okolicznościach możemy pozwolić sobie na więcej, przy okazji robiąc zakupy w każdej chwili, gdy tylko mamy na to ochotę, a nie gdy sklep jest czynny. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here