Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

0
875

Jeśli planujesz kupić bezprzewodowy odkurzacz, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jakie właściwości powinien mieć najlepszy odkurzacz bezprzewodowy. Taki sprzęt znacznie ułatwi domowe porządki i usunie nawet niewidoczne drobinki kurzu, co ważne zwłaszcza dla osób uczulonych na roztocza. Pomoże też zadbać o powierzchnie różnego typu.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – podstawowe cechy

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien być przede wszystkim uniwersalny. Dzięki jego zastosowaniu możliwe powinno być dokładne odkurzenie zarówno grubych, puszystych dywanów, jak i parkietu – oczywiście bez jego zarysowania. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien też pozwolić na odkurzenie mebli, klawiatury komputera, szczelin między poduszkami na kanapie, wnętrza samochodu czy wąskich przestrzeni pomiędzy meblami. Wszystkie te atuty ma bezprzewodowy odkurzacz Samsung. A dodatkowo jest cichy, ma dużą moc ssącą oraz silnik Digital Inverter o mocy 550 W. Wyposażony jest też w nowoczesną technologię Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza, dzięki czemu efektywnie odkurzymy każdą powierzchnię.  Zaś 5-warstwowy system filtracji HEPA usunie nawet najmniejsze drobinki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung ma też regulowaną rurę teleskopową, dzięki czemu używać mogą go osoby różnego wzrostu.

Odkurzacz na baterie – co jest ważne przy ładowaniu?

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung ma wymienną baterię, dzięki czemu czas jego nieprzerwanej pracy wydłuża się do 120 minut. Jedna bateria działa przez 60 minut – kiedy się wyczerpie, umieszczamy ją na stacji ładującej i zakładamy drugą. To duże ułatwienie, zwłaszcza gdy mamy do odkurzenia dużą powierzchnię, a także dla zapominalskich (gdy zapomnimy naładować baterię, mamy w zapasie drugą).

Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung to odkurzacz 2 w 1. Znaczy to tyle, że stacja ładowania może być wolnostojąca i przenoszona w różne miejsca zależnie od potrzeby lub montowana do ściany. Odkurzacz bezprzewodowy Samsung daje zatem możliwość wyboru odnośnie do przechowywania, a każda opcja pozwala oszczędzić miejsce i zachować porządek, także jeśli chodzi o akcesoria i dodatkowe, wymienne końcówki.

Dodatkowe akcesoria

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung ma standardową elektroszczotkę Soft Action Brush z antystatycznym włosiem, która skutecznie usuwa kurz z twardych podłóg, a po przełączeniu na turboelektroszczotkę odkurzy dywan i wykładzinę. Oprócz tego w zestawie jest też minielektroszczotka, która pozwala odkurzyć siedzenia w samochodzie i kanapę, szczotka z miękkim włosiem, za pomocą której można usunąć kurz z podatnych na zarysowania powierzchni i szczelinówka, czyli wąska końcówka przydatna do odkurzania szczelin między meblami.

Odkurzacz na baterie Samsung ma też ułatwiający kontrolę urządzenia cyfrowy wyświetlacz LED – dzięki niemu można sprawdzić na przykład poziom naładowania baterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here