Naucz się polskiego na piątkę! – kursy dla obcokrajowców

0
1049

Nauka języka polskiego to z pewnością spore wyzwanie dla obcokrajowców. Niewątpliwie nasz rodzimy język należy do jednych z najtrudniejszych nie tylko w Europie, ale i na świecie, zwłaszcza dla osób pochodzących z krajów cywilizacji zachodniej. Skomplikowane zasady gramatyczne oraz trudna składania wyrazów okazują się niekiedy barierą nie do pokonania. Z pomocą w tym względzie przychodzi szkoła języka obcego dla obcokrajowców Klub Dialogu. 

Autorska metoda nauczania

Learnpolishinwarsaw jest ciekawym projektem stworzonym przez ludzi z pasją do nauki języka, oferującym kurs języka polskiego dla cudzoziemców. Wieloletnie doświadczenie i praktyka zaowocowały stworzeniem autorskich metod nauki języka polskiego, które pomogły Klubowi Dialogu nauczyć już ponad 2.000 obcokrajowców władania polską mową. 

Autorska metoda nauki języka polskiego opiera się na naturalnych mechanizmach pamięci i skojarzeń, dzięki czemu pozytywnie oddziałuje na koncentrację i wydajność mózgu osoby uczącej się. Duży nacisk kładziony jest na komunikację, dlatego uczniowie dość swobodnie pozbywają się naturalnych oporów przed mówieniem, a także naturalnie i stopniowo przyswajają poszczególne partie materiału. 

Tego typu metody sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a uczniowie już po niedługim czasie są w stanie komunikować się za pomocą podstawowych zwrotów w języku polskim.

Oferta dopasowana do potrzeb

Szkoła języka obcego dla obcokrajowców Klub Dialogu oferuje kursy języka obcego dla obcokrajowców zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym. Dla zainteresowanych przewidziana jest bezpłatna lekcja próbna, pozwalająca ocenić kompetencje lektorów oraz ogólny system nauczania w szkole i poziom jej organizacji. 

Klub Dialogu oferuje również kursy przygotowujące do egzaminów oraz kursy wakacyjne. W ramach oferty istnieje możliwość uczestniczenia w kursach specjalistycznych, w ramach których przewidziano intensywny trening fonetyczny. Polega on na cyklu specjalistycznych ćwiczeń, mających na celu poprawę wymowy. Jest on przewidziany szczególnie dla osób mających problemy z wymową polskich głosek i chcących nabrać poprawnych nawyków wymowy.

Poszukując szkoły do nauki języka polskiego dla obcokrajowców, warto skorzystać z oferty Klubu Dialogu. Doświadczona, wykwalifikowana i posiadająca prawdziwą pasję do nauki kadra to gwarant sukcesu, a odpowiednio przygotowane zajęcia z pewnością pozwolą na efektywną naukę polskiego w niedługim czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here