Herbata to nasz obowiązkowy przystanek w ciągu dnia. Rano do śniadania, po południu po sytym obiedzie, wieczorem do telewizyjnego serialu. Pijemy, bo lubimy jej smak, egzotyczne nuty, intensywne wonie i przyjemne ciepło. Herbata nie musi pytać, herbata po prostu rozumie i za to doceniamy ją najbardziej. Czy wiesz, że picie tego napoju zbawiennie wpływa na nasz organizm? W jaki sposób? Przekonaj się sam!

Herbata dobra na każdą porę roku

Zima potrafi nieprzyjemnie zaskoczyć. Mrożące krew w żyłach wiatry, plucha i uciążliwy śnieg to jej znaki rozpoznawcze. Przebywając na zewnątrz, myślami zatapiamy się w miękkim fotelu z kubkiem parującej herbaty. Nic tak przecież rozgrzewająco nie działa, jak powolne sączenie tego gorącego napoju. Okresy przejściowe w ciągu roku potrafią być bardzo zdradliwe. Towarzyszące im przeziębienia sprawiają, że musimy sięgnąć po odpowiednie lekarstwa. Chorobę warto również zwalczać naturalnymi wspomagaczami. Zdrowe odżywianie się i picie herbaty skutecznie załagodzi dokuczliwe objawy. Z kolei letnie upały i figlarne promienie słoneczne mogą ostudzić nasz zapał i chęć do działania. Wtedy warto sięgnąć po mrożoną herbatę, dzięki której szybko powrócimy do dobrej formy.

Zasmakuj w oryginalności LOYD

Herbata LOYD bardzo szybko podbiła wymagający rynek. Klienci wybierają ją ze względu na różnorodność smaków, egzotykę intensywności i niespotykane połączenia.

Czy herbata LOYD ma właściwości zdrowotne? Właściwości zdrowotne herbaty LOYD są dla wielu zaskoczeniem, ale też niezwykłym wyróżnieniem. Oryginalne receptury Thompson Lloyd & Ewart, z których powstają ekskluzywne mieszanki owocowe i ziołowe, produkowane są z wysokiej jakości surowców, odpowiednich dla naszego dobrego samopoczucia. LOYD więc nie poprzestaje na zwykłych połączeniach, proponuje za to herbaty, które wykazują silne właściwości lecznicze – na dobry sen, na zdrowe gardło, na aktywne trawienie. W zależności od indywidualnych potrzeb, wybierz tę która spełni Twoje oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here