Nowe mieszkania od dewelopera

Zamierzasz kupić nowe mieszkanie od dewelopera, które przeznaczone będzie dla jednej osoby – singla? Sprawdź już teraz, na co warto zwrócić wtedy szczególną uwagę!

Coraz częściej na zakup mieszkania na własność decydują się single. Kiedyś pierwsze mieszkanie na ogół kupowały pary. Teraz jednak zauważamy odmienną tendencję – nieruchomości wybierają też ci, którzy chcą zamieszkać w pojedynkę.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom takich właśnie klientów, praktycznie każdy deweloper posiada obecnie na sprzedaż także mniejsze lokale, które idealnie nadają się dla singli. Jak wybrać ten najlepszy?

Kawalerka, a może dwa pokoje?

Single najczęściej decydują się na zakupienie mieszkania o mniejszym metrażu, najczęściej w przedziale od 35 do 50 metrów kwadratowych. Do wyboru mamy wówczas kawalerki, czyli mieszkania z jednym pokojem, a także mieszkania dwupokojowe, które mają sypialnię.

Dla osoby mieszkającej samodzielnie dobrym wyborem będzie zarówno kawalerka, jak i lokal dwupokojowy. Warto jednak zaznaczyć, że na pewno bardziej komfortowe będą dwa osobne pokoje – salon oraz sypialnia, nawet wtedy, gdy nie mają tak dużego metrażu. Salon połączony z aneksem kuchennym pozwoli na dodatkowe zaoszczędzenie przestrzeni.

Zwróć uwagę na lokalizację!

Przy zakupie mieszkania pod uwagę warto także wziąć jego lokalizację. To także przyszłościowa kwestia, gdy lokal w przyszłości miałby być przeznaczony na wynajem lub miałby być sprzedany. Dobra lokalizacja pozwoli wtedy na uzyskanie znacznie wyższej ceny za nieruchomość! Oczywiście, lokalizacja powinna być dobrana indywidualnie, na przykład pod kątem bliskości pracy, sklepów, przystanków komunikacji miejskiej.

Sprawdź oferty deweloperów już teraz!

Z propozycjami deweloperów można zapoznać się nawet w tym momencie – wystarczy tylko dostęp do internetu. Aktualne oferty deweloper prezentuje zarówno na swojej stronie internetowej, jak również można znaleźć je na różnych portalach ogłoszeniowych. Wystarczy tylko parę minut, by wyszukać mieszkania idealne dla singla!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here