zabiegi na oczy

Osoby w wieku dojrzałym często borykają się z problemami ze wzrokiem. Dolegliwości te mogą mieć podłoże genetyczne, ale mogą także wynikać ze zbytniego zużycia tego narządu, które nastąpiło przy okazji długoletniej pracy lub przebytych chorób. Współczesna okulistyka potrafi skutecznie pomagać w takich dolegliwościach. Co istotne, pacjent szybko wraca do zdrowia i może delektować się swoją rolą dziadka lub babci oraz zapewnić wnukom bezpieczeństwo.

Korekta wad wzroku

Krótkowzroczność, nadwzroczność lub astygmatyzm to główne powody noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Jeśli masz już dość takich akcesoriów, to na pewno warto rozpatrzyć możliwość wykonania laserowej korekcji wzroku lub wszczepienia soczewki ICL.  Dzięki takim zabiegom odzyskuje się nie tylko dobry wzrok, ale również pewność siebie i radość z życia.

Laserowa korekcja wzroku pozwala na bezpieczne i precyzyjne usuwanie wad wzroku, w tym widoczne i wyraźne widzenie. Godnym polecenia miejscem do wykonania takiego zabiegu jest Centrum Okulistyczne Eyemed. Klinika oferuje zabiegi: SmartSurfACE, FemtoLASIK oraz najnowszą na świecie mikrosoczewkową metodę SmartSight dostępną wyłącznie w Eyemed. Doświadczeni lekarze i nowocześnie wyposażone sale operacyjne stanowią gwarancję udanego zabiegu. Co istotne, Eyemed zapewnia diagnostykę na najwyższym poziomie. Każdy pacjent przed operacją wzroku jest dokładnie przebadany. Empatyczna załoga pielęgniarska sprawia, że czuje się tutaj komfortowo i spokojnie.

Laserowy zabieg na oczy wykonywany jest jednorazowo. Dzięki niemu nie trzeba już ponosić kosztów związanych z zakupem oprawek i szkieł korekcyjnych. Nie trzeba o nich w ogóle pamiętać. Prawidłowe widzenie umożliwia zakup dowolnych modnych oprawek przeciwsłonecznych oraz wygodne uprawianie różnych aktywności fizycznych.

Chirurgia zaćmy

Eyemed to także idealne miejsce do wykonania chirurgicznego usunięcia zaćmy. Niestety schorzenie to pojawia się u coraz większej ilości osób po 60-tym roku życia. Zaćma upośledza widzenie. W początkach tej choroby, pacjenci zauważają refleksy i odblaski, które pojawiają się podczas oglądania telewizji lub prowadzenia samochodu. Z czasem soczewki mętnieją na tyle, że osoby zaczynają mieć problem z wykonywaniem codziennych obowiązków. Na szczęście okuliści potrafią skutecznie poprawić jakość życia dzięki operacji usunięcia zaćmy.

Zabieg wykonuje się różnymi metodami. Specjaliści z Eyemed dbają o to, aby stosować rozwiązania, które dają najlepsze efekty. Obecnie wykorzystują nowatorską metodę MISC, która eliminuje astygmatyzm pooperacyjny. Warto wiedzieć, że podczas operacji usunięcia zaćmy, można dodatkowo wykonać korekcję wad wzroku.  

Leczenie jaskry i AMD

Centrum Okulistyczne Eyemed służy także profesjonalną pomocą w zakresie leczenia jaskry i AMD. W katalogu usług znajdują się badania, konsultacje oraz iniekcje doszklistkowe w ramach programu lekowego dofinansowanego przez NFZ.

Pacjenci mogą zatem skorzystać zarówno z oferty bezpłatnej, jak i prywatnych konsultacji indywidualnych. Niezależnie od formy finansowania, osoby z problemami ze wzrokiem mają pewność, że diagnoza i leczenie będą przeprowadzone na najwyższym poziomie. Rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie (tel. +48 81 477 90 70 lub +48 81 473 71 78), poprzez e-mail lub formularz dostępny on-line.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here