Oczyszczanie powietrza

Codzienne życie alergika, zwłaszcza w okresie pylenia roślin potrafi być naprawdę męczące. Katar sienny, łzawiące oczy, podrażnienie układu oddechowego… Jak zapewnić osobie ze skłonnością do alergii miejsce wolne od substancji uczulających? Filtr powietrza do domu, czyli domowy oczyszczacz powietrza, powinien pomóc! Nowoczesne oczyszczacze powietrza umożliwiają skuteczne i intensywne filtrowanie powietrza w pomieszczeniu, usuwając z niego kurz i roztocza, cząsteczki pyłów, szkodliwe gazy i inne substancje mające negatywny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie nie tylko alergików, ale wszystkich ludzi. Jaki oczyszczacz powietrza do domu wybrać?

Filtr powietrza do domu powinien zatrzymywać jak najwięcej cząsteczek zanieczyszczeń, takich jak pyły PM 10 i PM 2,5 będące podstawowymi czynnikami drażniącymi nasze drogi oddechowe, mogące wywoływać alergie i wzmagać duszności, a także nasilać częstotliwość występowania ataków astmy. Domowy oczyszczacz powietrza pozwoli stworzyć w domu i – co ważne – w sypialni miejsce bezpieczne dla dróg oddechowych. Oczyszczacze powietrza to rosnący trend o pozytywnym oddziaływaniu na nasze zdrowie, warto ulec tej modzie i znaleźć odpowiadające nam urządzenie już dziś.

Jaki oczyszczacz powietrza będzie odpowiedni dla alergika? Dobrym wyborem będzie filtr powietrza do domu wyposażony w trzystopniowy system oczyszczania. Domowy oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD ma trzystopniowy system filtracji powietrza składający się z filtra wstępnego zatrzymującego widoczne gołym okiem alergeny: kurz, pyłki i sierść. Filtr węglowy zatrzymuje nieprzyjemne zapachy oraz drażniące delikatne drogi oddechowe alergika substancje. Trzeci filtr, oznaczony popularnym systemem HEPA, filtruje mikroskopijne cząsteczki wspomnianych wcześniej pyłów zawieszonych w atmosferze, a także zarodniki grzybów i pleśni. System trzech filtrów zastosowany w urządzeniu pozwala na usunięcie aż do 99,97% zanieczyszczeń! Inteligentny system wykrywania zanieczyszczeń powietrza na podstawie automatycznej analizy składu powietrza pozwala urządzeniu samodzielnie dostosowywać wydajność jego pracy do koniecznej do zastosowania mocy. Dzięki wbudowanym kółkom oczyszczacz Samsung AX60R5080WD łatwo przemieszczać między pokojami, zapewniając dokładne przefiltrowanie powietrza w całym domu. Zasięg działania tego modelu oczyszczacza to 60 metrów kwadratowych. Oznacza to, że spokojnie poradzi sobie on z oczyszczaniem powietrza w większości pomieszczeń w domu wydajnie i w krótkim czasie.

Jeśli szukamy innego rozwiązania, na stronie internetowej Samsung znajdziemy inteligentny poradnik, który po zaznaczeniu naszych preferencji zaproponuje nam odpowiedni do naszych preferencji, metrażu mieszkania i profilu zdrowotnego filtr powietrza do domu. Dobrze dobrany filtr powietrza do domu z pewnością przyniesie ulgę w alergii i umożliwi normalne funkcjonowanie na co dzień osobom uczulonym na kurz, sierść zwierząt i astmatykom. Włącz czyste powietrze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here