Stosowanie oleju kokosowego jest cudownym naturalnym sposobem, aby włosy i skórę były miękkie, promieniste i zdrowe. Olej kokosowy jest naturalny i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Wyjmij swoje głębokie kondycjonery, kremy pod oczy i płyny – nie musisz ich już więcej! Słoik nierafinowanego oleju kokosowego jest uniwersalnym środkiem nawilżającym świetnym dla wszystkich odmian skóry i włosów. Załóż stare ubrania. Olej kokosowy może mieć, więc umieścić na starym t-shirt lub Okryj ręcznik wokół ramion, aby zapobiec dostaniu się na ładne ubrania. Najlepiej, aby rozpocząć leczenie kondycjonujące w łazience, ale będziesz mógł poruszać się, dopóki nie zanurzysz się we włosach przez kilka godzin.

Wybierz okrywę do włosów. Możesz założyć plastikową czapkę do kąpieli, dużą folię plastikowych opakowań lub drugą starą koszulkę, aby owinąć włosy. Wybierz coś, co będzie można utrzymać na miejscu przez kilka godzin, lub nawet przez noc.

Pomiar 3 – 5 łyżek oleju kokosowego do miski. Ilość oleju kokosowego potrzebna zależy od długości i grubości włosów. Jeśli masz długie, grube włosy, użyj 5; jeśli twoje włosy są krótsze i cieńsze, potrzebujesz tylko 3 lub 4.

Używaj nierafinowanego, zimnego tłoczonego (nie wyrafinowanego lub wyekstrahowanego rozpuszczalnika). Rafinowany olej kokosowy ma dodatki i jest poddawany procesom usuwającym niektóre naturalne związki, które czynią je tak zdrowymi dla włosów i skóry. Olej kokosowy nierafinowany jest kompletny w swojej naturalnej, zdrowej dobroci. Podobnie, rozpuszczalnik wyekstrahowany olej zazwyczaj zawiera ślady niebezpiecznego rozpuszczalnika heksanowego.

Upewnij się, że nie używać zbyt wiele; skoncentruj olej na środkowej części i dolnej części włosów. Jeśli użyto zbyt dużo, szczególnie w okolicach skóry głowy, może to powodować, że włosy wyglądają tłuste, nawet jeśli są dokładnie wypłukane. Włosy wytwarzają naturalne oleje, które pochodzą ze skóry głowy.

www.gospodyni24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here