Pasemka na krótkich włosach

Krótka fryzura ma wiele zalet. Pięknie eksponuje twarz, podkreśla oczy, wysmukla szyję. Idealnie prezentują się w jej towarzystwie kolczyki. Ale niech was nie zwiedzie jej delikatność, układanie krótkich włosów nie jest takie proste. Dużo łatwiej zawiązać koński ogon. Krótkie włosy sprawdzają się o każdej porze roku, choć najlepiej nosi się je zwłaszcza latem. Fryzury w takiej wersji odświeżają wygląd, podkreślają charakter i wbrew długości dają szerokie pole do manewru! Wszystko zależy od ułożenia włosów.
Pasemka na krótkich włosach królują wśród największych trendów koloryzacji włosów już kolejny sezon. Efekt delikatnego rozświetlenia jak po wakacjach na tropikalnej plaży świetnie prezentuje się nie tylko na długich i zwiewnych włosach. jest również idealne do krótkich i wystylizowanych fryzur, chociaż może się mniej spektakularnie prezentować. Najbardziej widoczny efekt rozświetlenia uzyskuje się na włosach sięgających minimum za ucho. Pasemka na włosach mogą więc wypróbować te z was, które mają dłuższe pixie, pixie boba lub asymetryczną fryzurę z dłuższą grzywką.
Jeśli masz krótkie włosy i nie wiesz na co się zdecydować w kwestii koloryzacji, to możesz postawić na totalna nowość! Możesz zrobić sobie flamboyage. Włosy powinny wyglądać jak muśnięte słońcem i to daje właśnie koloryzacja flamboyage. Nie trzeba się obawiać nieprawidłowego i przedpotopowego efektu farbowania typu „zebra”. Flamboyage podkreśla naturalny kolor poprzez nałożenie refleksów na całej długości włosów. Jest to zabieg, który wykonasz w najlepszych salonach fryzjerskich w kraju. Polega ona na farbowaniu włosów za pomocą specjalnych samoprzylepnych foliowych pasków, dostosowanych do długości włosów. Paski stanowią podkładkę do włosów, dzięki której fryzjer precyzyjnie wybiera pasma o idealnej szerokości. Dzięki paskom koloryzacja jest bardziej precyzyjna i o wiele dokładniejsza.

http://www.englishmyway.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here