Poznaj 5 zalet laptopów poleasingowych

Laptopy poleasingowe stanowią świetną alternatywę dla zakupu nowego sprzętu prosto od producenta. Zaletą takiego wyboru jest nie tylko korzystna cena. Zapraszamy do zapoznania się z 5 korzyściami płynącymi z zakupu poleasingowych komputerów.

 

  • Atrakcyjne ceny

 

Zacznijmy od ceny komputera, bo to właśnie w oparciu o ten czynnik decydujemy często o zakupie. W przypadku laptopów poleasingowych cena jest absolutnym atutem i dużą zaletą. Nowe komputery, które wychodzą na rynek, bardzo szybko tracą na swojej wartości. Zaledwie w ciągu roku od zakupu ich wartość drastycznie się obniża. Zakup kilkuletniego sprzętu umożliwia zatem nabycie bardzo zaawansowanego technicznie i trwałego sprzętu w naprawdę niskiej cenie. 

 

  • Wysoka jakość

 

Wiele osób wciąż tkwi w przekonaniu, że mając określony budżet lepiej kupić laptopa nowego, średniej jakości, niż używanego, ale za to wysoce zaawansowanego technicznie. Tymczasem prawda jest taka, że sprzęt ze średniej półki cenowej różni się znacznie od tego klasy biznesowej. Użyte podzespoły i rozwiązania sprawiają, że profesjonalny sprzęt na dłużej zachowuje optymalną wydajność i cechuje się wysoką trwałością. Nowy laptop w niskiej cenie już na starcie nie ma tak dobrych parametrów i nie pozwoli nam na wykonywanie wielu bardziej skomplikowanych operacji. Po kilku latach znacznie straci on również na wydajności i będzie bardziej podatny na usterki. 

Łącząc tę zaletę z punktem pierwszym, możemy więc śmiało stwierdzić, że dużym plusem komputerów poleasingowych jest ich relacja ceny do jakości. O ile cena nowego sprzętu spada szybko, tak wydajność używanego zaledwie kilka lat, profesjonalnego i zadbanego komputera nie pozostawia nic do życzenia.

 

  • Wiek sprzętu

 

Firmy decydują się na leasing komputerów z różnych względów. Jest to bardzo opłacalny rodzaj umowy, która pozwala na regularną wymianę całego sprzętu na nowszy. Ta kwestia jest korzyścią nie tylko dla firm, ale też dla zainteresowanych kupnem używanego sprzętu klientów. Regularna wymiana komputerów oznacza bowiem, że do naszych rąk trafiają wciąż dosyć nowe modele markowych laptopów w atrakcyjnych cenach. W praktyce bowiem przedsiębiorstwa dokonują wymiany sprzętu IT średnio co dwa lata. Dwuletni, markowy, zaawansowany technicznie laptop w tak niskiej cenie to naprawdę niebywała okazja. 

 

  • Sprawdzone marki

 

Duży przedsiębiorstwa i korporacje stawiają na sprawdzony, profesjonalny sprzęt. Urządzenia poleasingowe, które trafiają w dalszy obieg, są w związku markowe i spełniają najwyższe standardy. 

W przeciwieństwie do kupna używanego laptopa od osoby prywatnej, wybierając laptop poleasingowy możesz mieć pewność, że posiada on jak najlepsze parametry techniczne. Warto wybierać również zaufane sklepy z komputerami, aby mieć pewność wysokiej jakości. Zaufany sklep C-Bit ze sprzętem IT, który działa również online, posiada w swojej ofercie bezusterkowe i sprawne laptopy we Wrocławiu.

 

  • Oryginalne oprogramowanie

 

Laptopy poleasingowe wyposażone są najczęściej również w oryginalne oprogramowanie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dodatkowych wydatków i mieć pewność, że Twój sprzęt będzie działać sprawnie i będzie poddawany regularnej aktualizacji systemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here