Biżuteria ma to do siebie, że kochają ją wszystkie kobiety – te duże i te małe. W zależności od wieku zmienia się jedynie gust, a wraz z nim rodzaj błyskotek. Małe damy uwielbiają swoje pierścionki z kwiatkiem, kolorowe korale czy pierwsze złote kolczyki. Jeśli zastanawiamy się nad odpowiednim prezentem dla młodej modystki warto wziąć pod uwagę pudełko na biżuterię, które pozwoli przechowywać ją prawidłowo i bezpiecznie.

Mała elegantka pewnie chętniej wybierze plastikowy pierścionek aniżeli złoty, ale dla niej obydwa będą miały taką samą wartość i należy im się taka sama troska. Bez względu na to, czy w kolekcji znajdziemy błyskotki z metalu, srebra, złota czy włóczki i materiału – trzeba je gdzieś przechowywać. To ważne, aby każdy element miał swoje miejsce, co nie tylko pozwoli zachować je w dobrej kondycji, ale także zapobiegnie plątaniu czy gubieniu. Jak uczyć małą damę przechowywania biżuterii?

Pudełko ze skarbami

Szkatułka z przegródkami to doskonały prezent dla dziewczynki, która posiada kolekcję pierścionków czy kolczyków. Dzięki temu wszystkie elementy znajdą swoje miejsce, łatwo będzie je przejrzeć i wybrać te odpowiednie na dany dzień. Pudełko na biżuterię zazwyczaj wyłożone jest mięciutkim welurem, co chroni poszczególne elementy przed porysowaniem. W zależności od ilości błyskotek możemy wybrać szkatułkę z mniejszą lub większą ilością przegródek i poziomów. Dodatkowe lusterko pomoże w zakładaniu kolczyków.

Stojak z pomysłem

Równie ciekawym prezentem będzie stojak na biżuterię. Wybierzmy produkt w intensywnym kolorze i o oryginalnym kształcie, np. w formie drzewa z gałęziami lub dłoni z palcami. Na poszczególne elementy można zakładać pierścionki lub kolczyki albo zawieszać łańcuszki czy korale. Stojak będzie pełnił funkcję nie tylko użyteczną, ale także dekoracyjną. Taka ciekawa ozdoba przyciągnie uwagę gości, a znalezienie odpowiedniej pary kolczyków lub pierścionka będzie proste i przyjemne.

Powieszone nie zgubione

Gdy kolekcja małej elegantki powiększa się o naszyjniki, łańcuszki i korale, najlepszym rozwiązaniem będzie wieszak. Można go zawiesić na drzwiach od szafy, na haczyku, na ścianie lub na tablicy korkowej. Gotowe wieszaki są przystosowane do różnego rodzaju biżuterii i wyposażone w odpowiednie zawieszki. Ciekawą propozycją będzie wieszak w kształcie sukienki, który dodatkowo spełni funkcję dekoracji, szczególnie zawieszony na klamce, uchwycie lub lustrze, tak aby był zawsze w zasięgu ręki dziewczynki.

Miseczka lub talerzyk

Biżuterię najczęściej przechowujemy w różnych pojemnikach czy na stojakach, ale możemy także wykorzystać specjalne miseczki lub talerzyki. Bomboniera ze szklaną przykrywką, miseczka z trójkątną pokrywką czy podstawka o grubym dnie – to wszystko będzie efektownie prezentować się na stoliku lub szafce małej damy, a tym samym pozwoli przechowywać biżuterię w jednym miejscu. Unikniemy w ten sposób gubienia kolczyków lub pierścionków, a jednocześnie nauczymy dziewczynkę odkładać wszystkie ozdoby w jedno miejsce.

Każda wielbicielka błyskotek z pewnością doceni prezent, jakim jest stojak, wieszak czy pudełko na biżuterię. Warto wybrać produkt w odpowiednim kolorze – różu, fuksji lub uniwersalnej szarości, aby dodatkowo pasował on do aranżacji pokoju i spodobał się samej obdarowywanej. Pozwólmy jej samodzielnie poukładać wszystkie elementy oraz zadbać o porządek w szkatułce lub n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here