Prezenty

Wybór prezentu dla drugiej osoby nie jest niczym prostym i zawsze powinniśmy poświęcać temu sporo uwagi. Aby dobrze trafić z podarunkiem, najlepiej jest dowiedzieć się nieco o zainteresowaniach i hobby obdarowywanego człowieka. Z pewnością pomoże nam to zdobyć jakiś punkt zaczepienia i sprawi, że będziemy wiedzieli, w jakim kierunku szukać.

Znalezienie podarunku okazuje się być prostsze w momencie, kiedy mamy do czynienia z osobą palącą. Nie chodzi oczywiście o konsumenta standardowych papierosów, a o pasjonata i okazjonalnego palacza, zwracającego uwagę na detale. Sprawdźmy, jakie akcesoria do palenia będą doskonałe na prezent i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających palaczy.

Podstawowe akcesoria

Zakładając, że obdarowywana osoba jest kolekcjonerem sprzętu do palenia, możemy jasno powiedzieć o szerokim polu manewru w kwestii doboru podarunku. Bardzo popularnym prezentem jest młynek. Wyróżniamy typy metalowe, plastikowe i elektryczne. Nie chodzi jednak tutaj o rodzaj materiału, a przede wszystkim o design. Kolekcjonerskie młynki chociażby z firmy SLX zagwarantują użytkownikowi mocno rozdrobniony susz i niesamowity komfort palenia. Co więcej, akcesoria te posiadają powłoki, dzięki którym nawet najbardziej lepki towar nie będzie w stanie przywierać i kleić się do elementów grindera.

Myśląc o akcesoriach do palenia, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę zapalniczkę. W końcu, bez tego sprzętu nie jesteśmy w stanie odpalić papierosa, blanta czy lufki. Każdy palacz ucieszy się z takiego prezentu, a już w szczególności, kiedy bierzemy pod uwagę urządzenia typu Zippo czy Clipper. O ile pierwszy rodzaj jest uznawany za stosunkowo drogą zabawę, o tyle skompletowanie podarunku w postaci kilku Clipper-ów o różnych grafikach jest bardzo dobrym pomysłem.

Zestawy dla palaczy

Tak się składa, że wielu producentów akcesoriów do palenia wpadło na pomysł zorganizowania pełnych zestawów prezentowych. Wewnątrz takiego kompletu możemy znaleźć wszystkie potrzebne gadżety dla palaczy. W ich skład wchodzą bletki o różnych smakach i długościach, filtry, młynek, tacka i wiele więcej.

Zestawy dla palaczy

Liczba zestawów jest praktycznie nieograniczona. Możemy dowolnie kompletować gadżety i ustalać, czy w naszym podarunku ma znaleźć się więcej bibułek, zapalniczek czy też dołożymy tam inne akcesoria z dostępnej oferty. Do mniejszych, lecz wcale niemniej skromnych kompletów należy zestaw złotych akcesoriów. W jego składzie oprócz pozłacanego młynka i zestawu filtrów węglowych, znaleźć możemy bletki Shine wykonane z 24 karatowego złota!

Zapas filtrów i bibułek

Palacze lubiący samodzielnie skręcać jointy lub papierosy, na pewno ucieszą się z zestawu różnorodnych bletek i filtrów. Dzięki takiemu prezentowi, będą oni mogli przetestować różnego rodzaju bibułki smakowe i stwierdzić, który typ jest dla nich najlepszy. Filtry występują z reguły w opakowaniach po 250 sztuk. Zakup takiego pudełka jest najbardziej opłacalny dla konsumenta i wystarcza na bardzo długo. Bletki natomiast sprzedawane są w mniejszych kartonikach, przez co możliwy jest zakup wielu rodzajów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here