najlepsze filmy dla kobiety
fot. Pexels.com

Każda z kobiet ma swój gust. Szczególnie jeśli chodzi o wybór filmów i seriali. Jakie filmowe propozycje mogą znaleźć panie na popularnych serwisach VOD?

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/filmy-dla-kobiet-vod/

Serwisy VOD

Serwisy oferujące filmy na żądanie cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Platformy takie jak Netflix, HBO czy rodzimy Player osiągnęły ogromny sukces, ponieważ oferują elastyczne rozwiązania zaspokajające różnorodne gusta odbiorców oraz gwarantujące dostępność filmów i seriali bez względu na porę dnia.

Propozycje filmów dla kobiet

W świecie, w którym pandemia dyktuje zasady, propozycje dostępne w serwisach VOD są najlepszą formą rozrywki dla kobiet. W jakiś sposób zastępują czas, który normalnie by poświęciły na wyjście z koleżanką do kina czy na kawę. Jaki babski film warto obejrzeć? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji wartych uwagi.

  • Wonder Woman – dla fanek świata superbohaterów. Film opowiada o księżniczce Amazonek posiadającej nadprzyrodzone moce. Jej przeznaczeniem jest pokonanie boga wojny, który chce zniszczyć całą ludzkość. Wonder Woman jest ucieleśnieniem piękna, heroizmu i wiary w siebie. 
  • Uśmiech Mony Lizy – film inspirujący kobiety do walki ze stereotypami i o lepsze życie. Produkcja opowiada historię wykładowczyni próbującej przekonać swoje uczennice, że ich życie nie powinno się opierać jedynie na dzieciach i małżeństwie.
  • Małe kobietki – film na podstawie bestsellerowej książki Luisy May Alcott. Akcja rozgrywa się w latach 60. XIX wieku, gdzie siostry March dorastają w zdominowanym przez mężczyzn świecie. Jedna z nich musi zawalczyć o swoją pozycję w branży wydawniczej.
  • Służące – film zwracający uwagę na problemy rasizmu i równouprawnienia płci w latach 60. Produkcja opowiada historię początkującej białej pisarki, która decyduje się na przeprowadzenie kontrowersyjnych wywiadów z czarnoskórymi służącymi pracującymi w zamożnych domach.

Babskie filmy nie muszą ograniczać się jedynie do romansów i komedii romantycznych. W serwisach VOD każda z pań znajdzie coś dla siebie – od kryminałów po filmy akcji.

Zobacz także: http://dominikum.pl/seriale-dla-kobiet-na-platformie-netflix/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here