Przedłużone rzęsy

Piękne spojrzenie podkreślone wachlarzem rzęs przyciągnie uwagę każdego. Obecnie coraz częściej odchodzi się od sztucznych rzęs, które doklejane są przy pomocy specjalnego kleju i zdejmowane rano. Wiele kobiet zaczyna korzystać z zabiegów, które przedłużone rzęsy pozwalają utrzymać przez wiele dni. Oczywiście najlepszym, najbezpieczniejszym i najzdrowszym sposobem, jest korzystanie z odżywek na wzrost i zagęszczenie rzęs, jednak aby uzyskać pożądany efekt, trzeba czekać tygodniami. W przypadku zabiegu piękne, przedłużone rzęsy mamy najdalej po kilku godzinach.

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs

Pierwszą i najczęściej wybieraną jest metoda 1:1. która polega na doczepianiu jednej sztucznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej. Metoda ta może być wykorzystywana tylko na rzęsach dorosłych. Jest to bardzo bezpieczny sposób, który zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii przez to, że klej nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Zabieg ten trwa około dwóch godzin i powtarzany jest mniej więcej to trzy, cztery tygodnie.

Inną metodą jest 2D, a więc 2:2. W tym przypadku do jednej naturalnej rzęsy przykleja się dwie rzęsy sztuczne. Tym sposobem można uzyskać większe zagęszczenie, ponieważ jedna sztuczna rzęsa przyklejana jest tak jak w metodzie 1:1, a druga u nasady naturalnej rzęsy. Efekt utrzymuje się około czterech tygodni.

Metoda 3D daje spektakularny efekt objętości rzęs, jednak zdecydowanie najbardziej obciąża naturalne rzęsy, ponieważ do jednej takiej przyczepiane są aż trzy rzęsy sztuczne. Ten zabieg, tak samo jak poprzednie, należy powtarzać co trzy, cztery tygodnie.

Metoda mieszana obejmuje trzy wyżej wymienione sposoby. W zależności od stanu rzęs, stylistka wybiera miejsca, w których objętość trzeba zwiększyć bardziej – tam przykleja trzy rzęsy, a gdzie mniej – jedną lub dwie. Jest to bardzo czasochłonny zabieg, jednak efekt jest zbliżony do naturalnego.

Metodą, która jest ekspresowym przedłużaniem rzęs jest Blink&Go lub też inaczej Quick Lahes. Zabieg trwa zdecydowanie krócej niż w przypadku poprzednich, ponieważ około pół godziny, jednak efekt utrzymuje się proporcjonalnie krócej, bo maksymalnie dwa tygodnie.

http://www.olmik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here