Sushi

Znalezienie restauracji z dobrym jakościowo sushi zrobionym ze świeżych produktów to często nie lada wyzwanie. W wielu restauracjach nasze oczekiwania nie zostają spełnione i po zjedzeniu dań kuchni japońskiej wychodzimy nieusatysfakcjonowani. Okazuje się jednak, że znalezienie restauracji w której zjedzenie sushi jest przyjemnością – nie jest wcale takie trudne.

Jak znaleźć najlepszą restaurację serwującą sushi?

Warto w pierwszej kolejności sprawdzić jakie restauracje serwują sushi w Twoim mieście. Następnym krokiem powinno być zapoznanie się z menu danych restauracji. Sprawdzenie opinii w Internecie, bądź zapytanie o opinię bliskich Ci osób jadających w takich restauracjach też jest ważne. W Lublinie jedną z najlepszych restauracji serwujących sushi i mieszczących się w centrum miasta jest https://www.takushisushi.pl/. W tej japońskiej restauracji dania przygotowywane są przez sushi-masterów z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Rolki przygotowywane są z najwyższą starannością, z produktów wysokiej jakości oraz świeżości. Pasję w swojej pracy, wyszkolona kadra prezentuje w swoich daniach. Serwowane bogate menu jest w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Cienkie maki, sycące futomaki, californie czy sushi w tempurze… Na co masz dzisiaj ochotę?

Wybrane rodzaje sushi

  • nigiri – owalny kawałek ryżu z odrobiną wasabi, na wierzchu którego znajduje się np. krewetka
  • sashimi – sushi bez ryżu
  • gunkany – wypełniona farszem „łódeczka” ryżu
  • hosomaki – cienkie rolki z małą ilością ryżu i dodatkiem tylko jednego składnika
  • futomaki – grube rolki zawierające do kilku składników
  • california rolls – rolka sushi zawijana w drugą stronę (ryżem do zewnątrz) z różnymi składnikami w środku

Jak dobrać sushi dla siebie?

Warto wybrać zestaw rolek bądź rolkę zawierającą produkty, które lubisz oraz preferujesz. W większości restauracji serwujących sushi, menu jest niesamowicie obszerne więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. W Takushi Ramen&Sushi serwowanych jest dziesiątki kombinacji sushi – każde z przepysznymi, świeżymi składnikami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here