Kto z nas nie chciałby odpoczywać podczas urlopu na Wyspach Kanaryjskich. A po powrocie wracać pamięcią do odwiedzanym miejsc i wspominać nowe znajomości. Jak i pochwalić się znajomym swoimi egzotycznymi wakacjami. Zapewne wielu by chciało polecieć na przykład na Teneryfę.
Jest to wyspa geograficznie leżąca w północnej Afryce na Oceanie Atlantyckim, a administracyjnie leżąca do Hiszpanii. Powstała wiele milionów lat temu na wskutek erupcji wulkanicznych. Teneryfa jest największą wyspą należącą do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jest też najbardziej zaludnioną i najliczniej odwiedzaną wyspą należącą do Hiszpanii. Największym miastem wyspy jest powszechnie znane Santa Cruz.
Planujący spędzenie urlopu na Teneryfie mogą być dumni z tego, że spędzą swój urlop w jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie. Wybierający się na Teneryfę powinni zabrać ze sobą euro, gdyż taka tam obowiązuje waluta. Turyści załatwiając sprawy urzędowe na wyspie lub udzielając się towarzysko będą mogli dogadać się w języku hiszpańskim, bądź angielskim. Ten ostatni jest bardzo powszechny, co zapewnia komfort podróżującym po świecie. Gdyż nawet w najdalszym zakątku świata zawsze znajdzie się ktoś znający angielski.
Teneryfa poza plażami posiada także bardzo piękne typy krajobrazów. W związku z tym jest tam ciekawa flora i fauna. Wszystko razem potrafi zachwycić najbardziej wymagających turystów. Klimat zróżnicowany, gdyż występuje na Teneryfie kilka stref klimatycznych.

http://www.oltur.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here