We współczesnych czasach wiele osób zmaga się z dokuczliwymi lękami. Trauma i stresor traumatyczny – na czym polega? Zazwyczaj bierze się z pewnego nieprzyjemnego zdarzenia, które zostało mocno zakodowane przez zalęknioną osobę. Często ma ono związek z czyjąś śmiercią albo ciężkim urazem psychicznym. Trauma i stresor traumatyczny – na czym polega leczenie tego stanu i w jaki sposób chora osoba może pozbyć się swojego lęku? Najważniejsze jest wsparcie i zrozumienie przez osoby bliskie, a często nieoceniona okazuje się być także pomoc profesjonalnego psychologa.
Lęki i stresy mogą prowadzić także do innych uciążliwych dolegliwości. Problemy ze snem – choroba cywilizacyjna- dopada coraz więcej ludzi w różnym wieku, także młodych. Jest często spowodowana natłokiem negatywnych myśli które męczą chorego i nie pozwalają mu odprężyć się i zasnąć. Problemy ze snem – choroba cywilizacyjna- nie będzie łatwa do wyleczenia, dopóki chory nie będzie w stanie zrelaksować się i trochę wyluzować. Być może choroba jest spowodowana zbyt dużą ilością obowiązków, jakie sobie narzucił.
Nerwy i problemy ze snem często powodowane są też złą dietą. Dobry i „”zły”” cholesterol – czym właściwie się różni? Cholesterol jest niezbędny dla naszego organizmu, ale w zbyt dużych ilościach może być niekorzystny o prowadzić do miażdżycy. Dobry i „”zły”” cholesterol – czym właściwie się różni? Zły cholesterol odkłada się na ściankach żył, a to może w rezultacie prowadzić do niebezpiecznej choroby. Ten rodzaj tłuszczu można znaleźć między innymi w maśle, smalcu oraz mięsie.

http://satik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here