Efekty ćwiczeń z Ewą Chodakowską

Osobista trenerka wszystkich polek czyli Ewa Chodakowska. W czym tkwi jej fenomen? Fenomen Ewa to ułożenie krótkich intensywnych treningów, które szybko mają przynieś upragnione efekty. Podczas ćwiczeń oprócz wysiłku jaki wykonujemy z naszym ciałem, pojawiają się ogromne pokłady hormonów szczęścia. Ewa zachęca do regularnych treningów, przynajmniej 3 razy w tygodniu, które sprawiają, że już po miesiącu widzimy pierwsze efekty. Trenując z Ewa masz wrażenie jak byś trenowała z nią osobiście, jak z przyjaciółką.

Gdzie znaleźć trening Ewy Chodakowskiej?

Ćwiczenia Ewy ukazały się na kilku płytach DVD. Nie musisz od razu kupować wszystkich płyt, wiele różnych ćwiczeń znajdziesz na kanale Ewy na YOUTUBE. Turbo Spalanie to jeden z najpopularniejszych zestawów treningowych Ewy Chodakowskiej. Nastawiony jest na jak najszybsze zgubienie zbędnych kilogramów, a pierwsze efekty daje już po miesiącu regularnych ćwiczeń.

Ćwiczenia z Chodakowską efekty wzbudzające podziw

Jakie daje efekty?

Treningi planowane przez Ewę Chodakowską składają się z różnych ćwiczeń, które są dopasowane nie tylko do planowanych efektów, ale też do możliwości fizycznych osób trenujących. Efekty ćwiczeń Ewy Chodakowskiej, a głównie ich sposób wykonywania różnicowany jest pod kątem kondycji fizycznej i zaawansowania w trenowaniu. Ewa Chodakowska efekty ćwiczeń uzależnia także od prawidłowego oddychania, ponieważ dzięki opanowaniu tej czynności możliwe jest kontrolowanie mięśni brzucha. Trenerka uważa, że po opanowaniu właściwych technik oddechu możliwe jest napięcie mięśni przy każdym wydechu. Ewa Chodakowska efekty swoich treningów dokumentuje w filmikach dostępnych w internecie, ale dostępne są również płyty DVD, na których można znaleźć zróżnicowane ćwiczenia. Jednym z bardziej popularnych ćwiczeń jest Skalpel, na który składają się powolne i zrównoważone ruchy wykonywane w odpowiednim tempie. Trenujący i sama Ewa Chodakowska efekty Skalpela potwierdzają w wzmocnionej strukturze mięśni, smukłej sylwetce i redukcji cellulitu. Poprawia się też ogólna kondycja skóry. Trening z Ewą Chodakowską to nie tylko wzmocnienie kondycji fizycznej, ale także poprawa samopoczucia, regulacja poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Ewa Chodakowska efekty ćwiczeń wskazuje też w kwestii pracy układu nerwowego, ponieważ wzmacniają przewodnictwo nerwowe. Sam układ zmuszany jest również do zsynchronizowanej współpracy z mięśniami. Inne zestawy ćwiczeń proponowanych przez trenerkę angażują do pracy i wysiłku prawie całe ciało. Przykładem takiego ćwiczenia jest Killer. Jest to zestaw trzech bloków ćwiczeń, które muszą być powtarzane trzykrotnie. Ewa Chodakowska efekty Killera tłumaczy jako zwiększenie wytrzymałości mięśni brzucha i nóg. Jednak ćwiczenia z zestawu Killer nie są dla wszystkich, ponieważ wymagają od trenującego właściwej kondycji fizycznej.

Ewa Chodakowska – efekty zdrowego trybu życia

Ewa Chodakowska efekty zdrowego trybu życia opiera przede wszystkim na prawidłowo zbilansowanej diecie. Jadłospis osoby trenującej, planującej zredukować tkankę tłuszczową czy wzmocnić mięśnie powinien spełniać potrzeby żywieniowe każdego organizmu. Posiłki powinny zawierać witaminy, minerały, oczywiście nie mogą być wysokokaloryczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here