Ultimed Tomo3D

0
1831

Ultimed Tomo3D to przede wszystkim urządzenie, które za pomocą nowoczesnych technologii jest w stanie rewolucjonizować diagnostykę. Tomograf komputerowy to bardzo wszechstronny system obrazowania radiologicznego.

Ważne badania

Każdy pacjent, który zostanie wysłany do Pracowni Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej powinien przede wszystkim posiadać skierowanie od lekarza na konkretne badanie. Trzeba mieć na uwadze to, że pacjent może zgłosić się na badanie tylko wtedy, kiedy nie ma żadnych przeciwskazań. Jeżeli pacjentka jest w ciąży, z pewnością nie powinna podchodzić do tego typu systemów obrazowania radiologicznego, ponieważ może być to niebezpieczne dla płodu. Tomograf wykonuje tomografię 3D zarówno małego, jak i dużego pola obrazowania. Z całą pewnością z urządzenia tego mogą korzystać lekarze stomatolodzy oraz lekarze laryngolodzy. Urządzenie posiada, aż siedem różnych pól obrazowania – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Doskonałe urządzenie

Strona internetowa www.tomo3d.pl zawiera wiele, przydatnych informacji. Ważne jest to, aby pacjent przed badaniem tomograficznym powiadomił pracownię tomografii na kilka godzin przed. Wynik badania powinien być dostępny już tego samego dnia, co jest naprawdę dużą zaletą. Pacjent otrzymuje przede wszystkim: płytę CD z nagranym badaniem oraz przeglądarką Kodak Dental System i rachunek. Tomografia komputerowa jest przede wszystkim metodą bardzo bezpieczną. Wiele osób zastanawia się czy w trakcie badania trzeba się rozebrać. Otóż nie, wystarczy pozbyć się wszystkich metalowych elementów, które znajdują się na ubraniach. Całe badania trwa dosłownie kilka sekund. Warto również wspomnieć o tym, że badanie tomograficzne wykonuje lekarz lub technik radiolog posiadający wymagane kwalifikacje. Oprócz tego wielu pacjentów obawia się, że cały proces boli. Co oczywiście nie jest prawdą.

Badanie tomograficzne jest dość popularną metodą, ponieważ jest całkowicie bezbolesne i bardzo bezpieczne. Co jest naprawdę ogromną zaletą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here