Przez wiele lat zakuwałeś angielski ale wciąż nie czujesz się pewnie. Rozwieszałeś karteczki ze słówkami wszędzie gdzie to możliwe, a zamiast radia w drodze do pracy słuchałeś lekcji dla kierowców. Rozumiesz wiele, jednak zawsze stresujesz się zabierając głos. Paraliżuje strach przed błędami. W rozwiązywanych testach najczęściej plasujesz się gdzieś koło średniej. Wkoło popełniasz, często szkolne wręcz błędy. Kursów na, które chodziłeś nie zliczysz. Trudno może w to uwierzyć ale kiedyś nawet zdawałeś maturę z angielskiego. Lektor nawet przychodził do domu. Efekty jednak marne. Teraz popatrz na ofertę przygotowaną przez szkołę „Uruchamianie języka”, tam właśnie znajduje się kurs dla fałszywie początkujących.. Czyli takich, którzy mocno już języka liznęli ale po latach sporo też zdążyli zapomnieć. W trakcie kursu nauczyciele wprowadzą język na pełne obroty. Zajęcia prowadzą Anglicy, Amerykanie i Australijczycy. W ten sposób od razu pozbędziesz się obaw. Jeśli zrozumie Cię anglojęzyczny cudzoziemiec – na pewno zrozumieją też na Wyspach.

U nas gramatyka i nauka, któregoś z ogromu nigdy nieużywanych czasów, to tylko uzupełnienie. Mówienie, mówienie i jeszcze raz rozmowa – to nasze założenie.

Chcemy, żebyś wreszcie zaczął konwersować bez obaw. Także rytm nauki dobierzemy do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników. W ofercie są kursy weekendowe, intensywne i zajęcia dla seniorów. Możesz uczyć się wczesnym rankiem – przed pracą, albo wieczorem. Pracujemy od 6.00 do 22.00.

http://www.challengegroup.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here