Usiądź wygodnie… Designerskie fotele i sofy

Od lat jednym z symboli dobrze wyposażonego i umeblowanego salonu był stateczny i wygodny fotel, a nawet ich komplet. W ostatnim czasie minimalistyczne trendy w aranżacji wnętrz skutecznie wyparły ten mebel z przestrzeni pomieszczeń. Nie mniej jednak, można obecnie zaobserwować pewien renesans fotela, który w nowej odsłonie coraz częściej zaczyna pojawiać się w salonach mieszkań i domów.

Wypoczywaj komfortowo w swoim salonie

Salon to bezsprzecznie miejsce wypoczynku i spędzania wolnego czasu z najbliższymi. To również idealne miejsce na relaks w postaci seansu filmowego czy też lektury interesującej książki, najlepiej przy kubku gorącej herbaty bądź kieliszku wytrawnego wina. Niezbędne do tego typu rozrywek będzie miejsce i mebel, który zapewni nam komfort i wygodę. Fotel lub wygodna sofa to idealne rozwiązanie do tego typu pomieszczeń. 

Designerskie meble – Perffecto oferują szeroki wybór wysokiej jakości foteli i sof tapicerowanych z metalowymi i drewnianymi elementami, w różnych kształtach i rozmiarach. Próbki tego typu produktów możemy pobrać w siedzibie salonu, dzięki czemu z powodzeniem znajdziemy model, wzór i kolor fotela lub sofy, które idealnie wpasują się we wnętrze salonu. Fotele mają tę zaletę, że są stosunkowo niewielkie i lekkie, dlatego bez problemu możemy je przestawiać w dowolne miejsce pokoju.

Ponadczasowe fotele i sofy

Oferowane przez salon Perffecto fotele Motiv to ponadczasowe meble, które swoim designem nawiązują w pewnym stopniu do czasów minionych. Ich proste kształty oraz klasyczne drewniane lub metalowe nóżki, wzorowane są na najbardziej klasycznych wzorach tego typu mebli. Zastosowane materiały oraz technika tapicerska nadają im jednak, mimo klasycznego kształtu, dużo nowoczesności i współczesnego designu. To znakomite połączenie daje niepowtarzalny efekt. Ponadto fotele oferowane przez salon Perffecto odznaczają się wysokim stopniem wygody, a niezwykle szeroka oferta salonu sprawia, że bez problemu dobierzemy odpowiedni wzór, kolor i rozmiar fotela do naszego salonu. 

Świetnym zestawem do tego typu pomieszczeń jest połączenie klasycznego fotela z sofą. Dzięki temu zyskujemy zarówno miejsce do czytania lub oglądania telewizji, ale również wygodny mebel, na którym można swobodnie się położyć i korzystać z chwil relaksu. Warto zaznaczyć, że dzięki zastosowanym nóżkom, fotele i sofy dostępne w salonie Perffecto są meblami łatwymi do utrzymania w czystości. Bez problemu odkurzymy podłogę znajdującą się pod nimi, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, łatwo wyczyścimy ewentualne zabrudzenia czy plamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here