W wakacje się nie nudzimy!

Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki przychodzi upragniony czas relaksu i wypoczynku, czyli wakacje. Choć są one szczególnie wyczekiwane przez uczniów każdej szkoły, to jednak nie każdy do końca wie, co robić w wakacje, aby fajnie spędzić ten beztroski czas. Oto kilka podpowiedzi na to, co robić w wakacje, aby się nie nudzić.
Po pierwsze- wyjazd. Wakacje nieodzownie kojarzą się z podróżami. Pakujemy plecak lub walizkę, wsiadamy w pociąg i mkniemy setki kilometrów do dziadków na wsi. Albo już wcześniej wykupujemy w biurze podróży wycieczkę do wymarzonego kraju, aby lenić się na plaży popijając drinki z parasolką. Możliwości wyjazdów mamy wiele, wszystko zależy oczywiście od zasobności naszego portfela. Ale w wakacje warto jest się gdzieś wybrać, nawet jeśli mają to być tylko wyprawy weekendowe. Odpoczynek na łonie natury, wśród śpiewu ptaków i ładnych widoków przyniesie każdemu zasłużony relaks.
Po drugie- książka. Nie od dziś wiadomo, że książka to najlepszy przyjaciel człowieka. Warto więc w wakacje, kiedy mamy trochę więcej wolnego czasu, przeznaczyć go na przeczytanie ulubionych pozycji. Wystarczy rozłożyć fotel na tarasie lub w ogrodzie, zrobić sobie ulubiony napój lub przekąski i zatopić się w porywającej lekturze.
Po trzecie- spotkania z przyjaciółmi. Nareszcie mamy na nie czas. Długie rozmowy z przyjaciółmi przy ognisku, spacery górskimi ścieżkami czy nawet urządzanie nocowania w namiocie rozbitym na skraju lasu to cudownie spędzony czas i masa ekscytujących wspomnieć na przyszłość.

http://www.chilimy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here