W dzisiejszym świecie nie jest łatwo wybrać się na fajne modne wakacje. Tłumaczymy to najczęściej brakiem czasu i pieniędzy. Nie zawsze jednak problemy finansowe muszą oznaczać rezygnację z atrakcyjnego wypoczynku. Oto kilka propozycji na ciekawe i niedrogie wakacje:
Na miejscu pierwszym obowiązkowo musi znaleźć się obozowanie pod namiotem! Chyba każdy w młodości jeździł ze znajomymi na wypady nad jezioro pod namiot lub na obozy harcerskie. Ta niesamowita atmosfera, możliwość nocowania prawie pod gołym niebem i obcowanie z naturą zostawiły zapewne w pamięci wiele ciepłych wspomnień. Dlaczego więc nie powtórzyć tej przygody? Koszta takiej wyprawy są niewielkie, a rozłożone pomiędzy grupę przyjaciół (bo w końcu kto wybiera się na obozowanie w pojedynkę?) staną się prawie niezauważalne.
Kolejną propozycją jest skorzystanie z oferty letnich atrakcji w mieście. Z pewnością organizowane będą wakacyjne imprezy – może koncert nad rzeką lub puszczanie wianków w Noc Kupały? A może pobliski dom kultury organizuje kurs salsy, tańca brzucha lub choćby spotkania klubu książki? Korzyść z uczestnictwa w takich inicjatywach jest potrójna – nie tylko ciekawie spędzisz czas, ale również nauczysz się czegoś nowego i być może poznasz nowych przyjaciół.
A gdyby tak wyruszyć w zagraniczną podróż i nie wydać na nią fortuny? Jak? Ruszając w podróż za jeden uśmiech! Autostop wraca do łask. Od niedawna prowadzone są nawet zawody dla osób podróżujących w ten sposób. Dodatkowo dzięki takim wakacjom najłatwiej jest poznać kulturę i zwyczaje obcego kraju – w końcu cały czas jesteśmy zmuszeni obcować z tubylcami 🙂

http://www.okser.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here