Ketchup – fakty i mity na temat tego produktu. Różnego rodzaju przetwory z pomidorów, w tym koncentraty, soki i przeciery, to bardzo zdrowa przekąska, zapewniająca organizmowi wiele pożytecznych substancji odżywczych. Co ciekawe, pomidory w formie skoncentrowanej czy przecierowej, mają nawet więcej wartości odżywczych, aniżeli te świeże. Podobnie zdrowy jest ketchup. Ten niekonserwowany chemicznie, z niewielką ilością sztucznych dodatków oraz cukru, to bogate źródło potasu i innych składników mineralnych.
Które zioła odtruwają i regenerują wątrobę? Najpopularniejszymi ziołami, sprzyjającymi zdrowiu wątroby, są mniszek lekarski, ostropest plamisty, mięta. W przypadku nawracających problemów z wątrobą czy woreczkiem żółciowym, warto zacząć systematycznie pić napary z mięty oraz z innych mieszanek ziół. Ziół na odtruwanie wątroby jest całe mnóstwo i najczęściej spotkać można je w kompozycji, dobranej smakowo – na przykład mięta z bratkiem i hibiskusem.
Depresja to plaga XXI wieku. To nie tylko dolegliwość, ale i poważna choroba, która dezorganizuje życie. Objawy depresji – jak ją rozpoznać? Rozpoznanie depresji polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, w którym pacjent udziela odpowiedzi na temat swojego samopoczucia, planów życiowych, aktywności, etc. Na tej podstawie wykwalifikowani specjaliści diagnozują stan psychiczny danej osoby. Objawy takie jak: smutek, melancholia, utrata apetytu, brak energii, występująca przewlekle senność lub niepokój i zamartwianie się, to właśnie możliwe objawy depresji.

http://www.larobes.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here