Nowoczesne maszyny piekarnicze - niezbędny element każdej piekarni

Codziennie wypiekają miliony chlebów, bułek i pieczywa cukierniczego – ich awaria spowodowałaby niewyobrażalne dla współczesnego człowieka skutki. Na co dzień nie zastanawiamy się nad działaniem piekarniczego parku maszynowego, ale to właśnie jego kondycja decyduje w największym stopniu o tym, czy do piekarni i sklepów w wielkich aglomeracjach i w małych miasteczkach oraz wsiach trafi (kilka razy w ciągu dnia) świeże pieczywo. 

Efektywne, wielofunkcyjne i higieniczne – maszyny Ibis

Polska marka Ibis, jeden z liderów w branży europejskich producentów maszyn i innych urządzeń piekarniczych, rozwija swoją działalność od wielu lat. Doświadczenie poparte aktywnym podejściem do innowacyjności zaowocowało sukcesem rynkowym. Przekłada się to na tysiące piekarni, w których na co dzień pracuje niejednokrotnie cała flota maszyn tego właśnie producenta.

Maszyny wykonywane są z najlepszych materiałów, spośród których prym wiedzie stal nierdzewna. Są to urządzenia automatycznie sterowane, charakteryzujące się dużą mocą przerobową. Ibis oferuje różne modele maszyn, jak np. piece piekarnicze

W coraz dynamiczniej rozwijanych katalogach Ibis, firmy zajmujące się produkcją różnego rodzaju pieczywa (w tym ciast i galanterii cukierniczej) znajdą także inne urządzenia, bez których ich praca nie byłaby możliwa.

Są to m.in.: miesiarki do ciasta, komory garownicze, ubijaczki planetarne, rogalikarki, dzielarki oraz dzielarko-zaokrąglarki do wyrobu bułek, wałkownice, jak również: elektryczne krajalnice do chleba, specjalistyczne młynki do bułki tartej, wywrotnice dzież, smażalniki do pączków, maszyny do kremów oraz towarzyszące im akcesoria, dzięki którym można utrzymywać maszyny w najlepszym stanie higienicznym i poprzez to wydłużać ich bezawaryjną pracę.

Piece do wypieku pieczywa

Ibis zyskał popularność jako producent oferujący kompleksowe i uniwersalne rozwiązania techniczne adresowane do branży piekarniczej. Jednymi z nich są systemy załadunku i rozładunku, które zdecydowanie poprawiają ergonomię pracy piekarni. Na uwagę zasługują także kompletne linie do produkcji chleba.

Nie inaczej jest z piecami piekarniczymi oraz piecami piekarniczo-cukierniczymi, na które rynek zgłasza coraz większy popyt. Ibis rozwija katalog dostępnych maszyn tego rodzaju, dzięki czemu dostosowuje się do aktualnych potrzeb, zarówno piekarni, jak i sklepów oraz punktów gastronomicznych.

Linia pieców piekarniczych Ibis jest sukcesywnie rozwijana. Dziś firma oferuje m.in.: elektryczne piece piekarniczo-cukiernicze, piece termoolejowe (wsadowe oraz wózkowe), piece obrotowe SP, piece obrotowe BOSS, piece ceramiczno-rurowe, piece rurkowe oraz piece sklepowe (elektryczne). Hitem ostatnich lat okazał się nowy model pieca kamiennego – piec elektryczny, utrzymany w stylu retro.

Ibis zapewnia również profesjonalny serwis maszyn oraz dostęp do części zamiennych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here