Częste bóle głowy, karku bądź szyi wcale nie muszą oznaczać dolegliwości związanych z głową. Ich przyczyną może być znacznie poważniejsza choroba jaką jest zapalenie tętnicy szyjnej. Jakie są objawy zapalenia tętnicy szyjnej? Przede wszystkim ból. Mogą również wystąpić słabości i omdlenia. Sama choroba może prowadzić do jeszcze bardziej cięższych uszczerbków na zdrowiu takich jak zator czy nawet zapalenie opon mózgowych. Każdy ból w okolicach szyi powinien zostać natychmiastowo zgłoszony do lekarza, by ten mógł podjąć decyzję o dalszym leczeniu.
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak wiele mikroskopijnych stworzeń znajduje się wokół nas. Jedne nie stanowią żadnego zagrożenia dla człowieka, inne są pożyteczne, a jeszcze inne są bardzo groźne. Do tych ostatnich niewątpliwie możemy zaliczyć roztocza. Roztocza to niewidoczne gołym okiem istoty, które zadomawiają się w pościeli, ubraniach i materacach. Jak pozbyć się roztoczy z domu? Najważniejsze jest dbanie o to, aby pościel zawsze była czysta. Należy prać ją w wysokich temperaturach i prasować ją.
Strasznie dużo ludzi cierpi na bóle pleców. Występują one poniżej krzyża toteż ich źródłem wcale nie musi być zmęczony kręgosłup czy mięśnie pleców. Czy ból może być objawem kamicy nerkowej? Jeśli dokucza nam dość długo i w żaden sposób nie możemy się go pozbyć stosując maści na bóle czy innych metod to z pewnością może to oznaczać tę chorobę. W przypadku chorób nerek należy przyjrzeć się moczu. Jeśli ten ma inną barwę niż zwykle to oznacza chorobę.

http://www.zyrardowianka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here