Atrakcje turystyczne w Świeradowie Zdrój

Jeśli marzy Ci się złota polska jesień w górach, wybierz na miejsce wypoczynku Świeradów Zdrój. To niezwykle malownicze miasteczko położone w górach Izerskich w dolinie rzeki Kwisy ma wiele do zaoferowania. Możesz miło spędzić czas w pojedynkę, z drugą połówką i z całą rodziną, bo w Świeradowie jest moc atrakcji także dla najmłodszych.

Co można robić w Świeradowie?

Jeśli liczysz na aktywny wypoczynek, Świeradów jest miejscem wymarzonym na tego typu eskapady. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Poznasz wiele ciekawych osób, miejsc, także tych, które znajdują się nieopodal miasteczka. W okolicy znajduje się kilka parków wodnych, w których można skorzystać także z sauny, groty solnej czy zjeżdżalni. Ta ostatnia atrakcja będzie szczególnie interesująca dla twojej pociechy.

Druga ciekawa propozycja to jazda konna. Aż 500 km szlaków konnych w okolicach gór Izerskich wśród malowniczych krajobrazów – to niezwykle cenna informacja dla wielbicieli takiej formy rekreacji. Jeśli jazda konna jest dla Ciebie czymś nowym, masz możliwość nauki pod okiem instruktora. Profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji jest zawsze dostępne.

Świeradów ma także ciekawe propozycje dla wielbicieli rowerów, bo właśnie tutaj znajduje się tzw. Rowerowy Raj. Ponad 200 km tras po polskiej i czeskiej stronie to gwarancja udanej wycieczki w miłym towarzystwie.

Oprócz tych atrakcji możesz skorzystać z kręgielni, powspinać się po skałkach, zagrać w tenisa ziemnego i robić  wiele innych rzeczy na świeżym powietrzu.

Po aktywnie spędzonym czasie coś dla ciała i dla ducha

Wystarczy wybrać dobry hotel w Świeradowie, aby odpoczynek był jeszcze przyjemniejszy. Po całym dniu spędzonym na zwiedzaniu, wycieczkach i innych formach relaksu warto mocno odpocząć w komfortowych warunkach. Strefa WELNESS & SPA to najczęściej stały punkt oferty hoteli i apartamentowców. Wśród zabiegów relaksacyjnych na pewno znajdą się masaże, kąpiele borowinowe, peelingi, sauna czy grota solna.  Przeglądając ofertę hoteu, zawsze zwracaj uwagę na tego typu dodatkową ofertę. Warto skorzystać podczas wypoczynku w górach ze Spa & Wellnes. Sudety będą Ci się kojarzyć nie tylko z wypadami w góry i sportem, ale też z ukojeniem dla zmysłów. Komfortowy hotel: https://www.parkhotel.pl to podstawa udanego relaksu.

Połażenie aktywnego spędzania czasu w górach z e słodkim leniuchowaniem i zabiegami relaksacyjnymi to esencja dobrego wypoczynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here