Ciągle pada? Skomponuj swój outfit na deszczowe dni

0
217

Na jesienne i zimowe słoty w polskim klimacie parasol to za mało. Warto wyposażyć się także w akcesoria takie jak kalosze czy peleryna przeciwdeszczowa. Te elementy ubioru poza funkcją praktyczną mogą stanowić także estetyczne uzupełnienie naszych codziennych kreacji. Pod warunkiem oczywiście, że wybierzemy odpowiedni model…

Ładne, bezpieczne i wygodne – kalosze z wkładką zdrowotną

W czasie deszczowej pogody nietrudno o przewianie i przeziębienie. Zadbanie o komfort termiczny stóp wydaje się priorytetem, jeżeli chcemy uchronić się przed jesienno-zimowymi chorobami. Niegdyś kalosze uchodziły za buty, których podstawową i jedyną funkcją jest ochrona przed wilgocią. Dziś producenci tego typu obuwia zwracają także baczną uwagę na aspekt wizualny oraz zdrowotny. Współczesne kalosze, np. te oferowane przez markę NEW VESTMANN, aktualnie dostępne w ofercie wyprzedażowej – https://galeriazdrowia.pl/kategoria-produktu/sprawdz-promocje/wyprzedaz-kaloszy/ – charakteryzują się oryginalnym designem i pasują do większości jesiennych kreacji. Można założyć je z powodzeniem do spodni, spódnicy czy płaszcza, a nawet kreacji bardziej oficjalnych.

Szczególną zaletą kaloszy NEW VESTMANN są jednak ich właściwości prozdrowotne. Każdy z modeli tej marki wyposażony jest w profilowaną wkładkę zdrowotną, wykonaną w technologii MEMORY CUSHION. Wkładka ta jest zaawansowanym rozwiązaniem stosowanym w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia i amortyzacji stopy. Wkładka równomiernie rozkłada ciężar stopy i utrzymuje ją we właściwym położeniu, nie pozwalając na nadmierne przesuwanie. Wkładka łagodzi także nacisk na delikatne części stopy. Każde założenie butów z wkładką MEMORY CUSHION zapewnia prawidłowe ułożenie stopy, gdyż wkładka ta zawsze powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Wygoda, komfort termiczny i atrakcyjny wygląd to cechy, które powinny charakteryzować wszystkie buty jesienno-zimowe. Warto wziąć je pod uwagę także przy zakupie kaloszy.

Jesień nam niestraszna! Peleryna przeciwdeszczowa.

Peleryny przeciwdeszczowe to doskonałe rozwiązanie na deszczowe dni z kilku powodów. Przede wszystkim mają one jedną ważną przewagę nad zastosowaniem zwykłego parasola – nie krępują ruchów i pozostawiają obie dłonie wolne. Osoba ubrana w pelerynę może nie tylko swobodnie się przemieszczać, ale także aktywnie funkcjonować w czasie deszczu. Peleryna taka jak model PONCZO marki Mobilex – https://galeriazdrowia.pl/produkt/peleryna-przeciwdeszczowa-ponczo/ – może być z powodzeniem wykorzystywana przez osoby pracujące na dworze, osoby poruszające się o kulach lub prowadzące wózek dziecięcy. Innymi słowy, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ciągłe trzymanie parasola w ręce nie wchodzi w grę.

Dobrej jakości peleryny przeciwdeszczowe wykonane są z nieprzemakalnych materiałów. Mają ergonomiczny kształt ułatwiający sprawne zakładanie i zdejmowanie. W przypadku modelu PONCZO, kaptur połączony jest z nieprzemakalną folią tworzącą daszek, dzięki czemu skutecznie chroni przed deszczem także twarz. Prawidłową regulację temperatury ciała w pelerynie zapewnia umieszczone z tyłu wycięcie ze specjalną siatką.

Estetycznie wykończona peleryna przeciwdeszczowa może stanowić ciekawe uzupełnienie jesiennego outfitu. Swoją funkcjonalność łączy z estetycznym wyglądem. Niektóre peleryny wyposażone są w odblaskowe elementy, zwiększające bezpieczeństwo podczas poruszania się w przestrzeni publicznej w ponure i ciemne dni.

Akcesoria na deszczowe dni

Deszczowe dni nie muszą być nudne i mokre. Dzięki odpowiednim akcesoriom, możemy cieszyć się nimi, zachowując komfort i styl. Kalosze i peleryny przeciwdeszczowe to kluczowe elementy garderoby na sezon deszczowy. Inwestycja w wysokiej jakości akcesoria przeciwdeszczowe z pewnością opłaci się w dłuższej perspektywie, chroniąc nas przed wilgocią, zwiększając bezpieczeństwo i nie ujmując szyku.

 

*******

Produkty wymienione w artykule są wyrobami medycznymi. Należy używać ich zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Informacje o producencie, dystrybutorze i zastosowaniu znajdują się na wskazanych w tekście stronach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here