Pomimo tego, iż właśnie zaczyna się sezon wakacyjny wiele osób wybiega w przyszłość i planuje urlop w czasie ferii zimowych. Wbrew pozorom czas bardzo szybko zleci i lepiej zawczasu zaplanować urlop zimowy, zdecydować się na konkretną lokalizację i dopełnić formalności związanych z wyjazdem. Zimowe sporty – jaki rodzaj aktywności fizycznej wybrać- takie pytanie stawia przed sobą wielu ludzi planujących wyjazd na ferie. A mamy bardzo wiele możliwości- narty, deska, łyżwy, biegówki- wszystko zależy od naszych preferencji i możliwości fizycznych naszego organizmu. Pamiętajmy- sport to zdrowie, trzeba tylko znaleźć swoją ulubioną aktywność fizyczną i nie bać się próbować nowych dyscyplin!
Koszmary senne – co jest ich przyczyną? Ile razy zdarzało się nam obudzić z krzykiem kiedy śniło nam się coś strasznego? Ale skąd biorą się nasze koszmary? Najprawdopodobniej za dużo się martwimy i przejmujemy, snujemy czarne scenariusze, które bardzo rzadko się ziszczają. Kładąc się do łóżka wciąż myślami jesteśmy w stresujących chwilach a to przekłada się na niespokojny sen. Dlatego zanim położymy się spać- wywietrzmy dokładnie pomieszczenie, wykonajmy kilka głębokich wdechów, wypijmy miętę lub melisę i dzięki temu zagwarantujmy sobie spokojny sen.
Ból z tyłu głowy – możliwe przyczyny tej dolegliwości to przede wszystkim nieprawidłowa postawa ciała. Całe dnie spędzamy przed monitorem komputera nienaturalnie wychyleni i zgarbieni, a to przekłada się na dyskomfort w postaci bólu zlokalizowanego w najróżniejszych częściach ciała.

http://www.lajfczat.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here